پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

از مهر ماه سال جاری انجام می شود

سخنرانی دانشجویان در نماز جمعه های شهرستان های استان یزد


مسئول روابط عمومی ناحیه بسیج دانشجوی یزد سخنرانی دانشجویان در نماز جمعه های شهرستان های استان یزد از مهر ماه خبر داد.

به گزارش یزدامروز به نقل از یزدندا؛ اکبر عابدی مسئول روابط عمومی ناحیه بسیج دانشجویی یزد، به رهنمود مقام معظم رهبری در دیدار رمضانی ایشان با دانشجویان، مبنی بر اهمیت و لزوم تبیین مواضع دانشجویان در نماز عبادی سیاسی جمعه اشاره کرد و افزود:سخنرانی نمایندگان  تشکل های دانشجویی در نماز عبادی سیاسی  جمعه علاوه بر بصیرت افزایی تاثیر بسزایی در ارتقاء جایگاه جنبش دانشجویی و دانشجویان خواهد داشت.

عابدی گفت: با هماهنگی های صورت گرفته با مسئولین اقامه نماز جمعه شهرستان های یزد و استقبال ستاد برگزاری نماز جمعه استان و ائمه جمعه، از هفته های اینده؛ علاوه بر یزد شاهد سخنرانی دانشجویان در نماز جمعه های شهرستان های استان نیز خواهیم بود.

وی با اشاره به اظهارات عجیب اخیر سخنگوی دولت مبنی براینکه  «جای مباحث FATF شورایعالی امنیت ملی است نه تریبون‌ نماز جمعه» گفت: هم صدایی رسانه انگلیسی و معلوم الحال بی بی سی با اقای نوبخت علیه دانشجویان انقلابی جای تامل دارد و ضعف بصیرتی و شناختی برخی دولتمردان را میرساند.

عابدی افزود این سخنان اقای نوبخت در حالی است که در سیره  امام خمینی (رحمة الله علیه) و سخنان رهبر معظم انقلاب علاوه بر تاکید فراوان مبنی بر لزوم بیان مسائل سیاسی ،اجتماعی  در نماز جمعه ؛ همواره قشر دانشجو را به روشنگری و بصیرت افزایی تشویق کرده اند.

مسئول روابط عمومی بسیج دانشجویی یزد خاطر نشان کرد: تشکل های دانشجویی به خصوص بسیج وظیفه دارند تا از هر فرصتی جهت روشنگری و آگاه سازی جامعه اسلامی استفاده کنند و مردم را از تهدید ها و چالش های پیش روی نظام اسلامی آگاه کنند و توقع سکوت قشر دانشجو در مقابل خطاهای برخی مسئولین، توقعی بی جا و مضحک است.

انتهای پیام/ک


آخرین اخبار آخرین اخبار