پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مسئول جامعه اسلامی دانشگاه یزد:

سخنرانی دکترجلیلی در دانشگاه یزد/ادامه جوسازی رسانه‌های وابسته


مسئول جامعه اسلامی دانشگاه یزد گفت: دکتر سعید جلیلی با موضوع مسئله نفوذ و چرایی مرگ بر آمریکا در دانشگاه یزد سخنرانی می کند.

به گزارش یزدامروز دکتر سعید جلیلی مسئول سابق  تیم مذاکره کننده هسته ای کشور و نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای امنیت ملی، با دعوت جمعی از تشکل های دانشجویی استان یزد چهارشنبه این هفته در سالن آمفی تئاتر دانشگاه یزد سخنرانی می کند.
 
علیرضا زارع مسئول جامعه اسلامی دانشگاه یزد در مصاحبه با عصرسیاست، در خصوص سخنرانی دکتر جلیلی در دانشگاه یزد اظهار داشت: در راستای تحقق بخشیدن به تذکرات رهبر معظم انقلاب در خصوص بصیرت نسبت به اقدامات بزک کننده چهره آمریکا و ادامه تلاش ها برای حذف شعار مرگ بر آمریکا از حافظه سیاسی ملت، تشکل های دانشجویی دانشگاه یزد تصمیم گرفتند از دکتر جلیلی که در کشور به عنوان چهره شاخص انقلابی در کشور شناخته می شود دعوت کردند که وی ساعت 20چهارشنبه این هفته در دانشگاه یزد سخنرانی می کند.
 
زارع در ادامه با اشاره به موضوع سخنرانی دکتر جلیلی گفت: موضوع سخنرانی دکتر جلیلی مسئله نفوذ و تبیین چرایی مرگ بر آمریکا است که تمام علاقه مندان می توانند در این مراسم شرکت کنند.
 
گفتنی است بسیاری از رسانه های جریان اصلاحات و برخی از سایت های وابسته به این جریان حملات شدیدی را علیه این سخنرانی صورت داده اند و آن را نوعی یک بام و دو هوای هیئت نظارت دانشگاه یزد دانستند در صورتی که حضور عناصری چون کیامنوش راد رئیس شورای عالی اصلاح طلبان خوزستان و صادق زیباکلام به عنوان تئوریسین اصلاحات در دانشگاه یزد بر جوسازی این رسانه ها مبنی بر یک سویه بودن سخنرانی ها در دانشگاه یزد خط بطلان می کشد.
 

آخرین اخبار آخرین اخبار