پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

شب گذشته؛

سردار حسین همدانی به فیض شهادت نائل شد


«سردار حسین همدانی» یکی از فرماندهان نخبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که تجربه فرماندهی جنگ‌های ناهمتراز (اوایل جنگ تحمیلی در مبارزه با ضدانقلاب در کردستان) و تجربه جنگ تحمیلی در استان‌های غربی (کردستان، همدان و کرمانشاه)، را در کارنامه دارد.

به گزارش یزد امــــروز،  یک منبع آگاه درمصاحبه  با پایگاه خبری صبح الوند؛ اعلام کرد، سردار سرتیپ پاسدار حاج حسین همدانی به شهادت رسیده است.

سردار همدانی یکی از بنیانگذاران سپاه منطقه غرب خصوصا استان «همدان» و «کردستان» بوده و از فرماندهان جنگ تحمیلی و از یادگاران دوران دفاع مقدس به حساب می‌آید.

روزنامه Wall Street Journal درباره سردار همدانی نوشت: ژنرال همدانی یکی از فرماندهان نخبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده و او به عنوان افسر سپاه پاسداران اعلام خدمت داشته است. همدانی یک متخصص در نحوه رزم عملیات نیروهای منظم با شبه نظامیان است.

 

"سردار حسین همدانی" یکی از فرماندهان نخبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که تجربه فرماندهی جنگ‌های ناهمتراز (اوایل جنگ تحمیلی در مبارزه با ضدانقلاب در کردستان) و تجربه جنگ تحمیلی در استان‌های غربی (کردستان، همدان و کرمانشاه)، فرماندهی سپاه محمد رسول‌الله (ص)، مشاور فرمانده کل سپاه و جانشینی قرارگاه امام حسین (ع) را در کارنامه دارد.


آخرین اخبار آخرین اخبار