پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

واکنش کاربران یزدی فضای مجازی به انتشار یک فیش حقوقی:

سفید کِی بازنشسته می شود؟/مهندس مالیات نمی دهد؟!/ من دیگه حرفی ندارم!


پدر من بعد از 30سال خدمت در اموزش و پرورش با مدرک لیسانس سال 88بازنشسته شدند الان با اعمال افزایش حقوق سال 95 حدود 1.7میلیون تومان حقوق می گیرن اما حقوق ایشان بالغ بر3.5میلیون تومان هست!

به گزارش یزدامروز، عصر فرهنگ نوشت:  انتشار فیش حقوقی غلامعلی سفید استاندار اسبق یزد  با موجی از واکنش های کاربرای فضای مجازی روبرو شد.

 

 

در ادامه می توانید برخی از این واکنش ها را ببینید:

 

* مهندس  سفید مالیات نمی دهد!؟

هیچ  مبلغی بابت مالیات از حقوق  کسر نشده و پست و شغلشان نیز مشخص نمی باشد!!!

 

 

 

* مگر اقای سفید بازنشسته نشدند؟ من بچه بودم ایشان استاندار بودند هنوز مشغول کارن؟،

مگر در موسسه جوادالائمه کار نمی کنند پس در اموزش و پرورش چه سمتی دارن؟

پدر من بعد از 30سال خدمت در اموزش و پرورش با مدرک لیسانس سال 88بازنشسته شدند الان با اعمال افزایش حقوق سال 95 حدود 1.7میلیون تومان حقوق می گیرن اما حقوق ایشان بالغ بر3.5میلیون تومان هست.

هدف از این مقایسه شخص اقای سفید نیست هدف سفید های نوعی هستند که همه بازنشسته فرهنگی با حقوق های متفاوت اما هزینه های برابر.

 

 

 

* سنگین تر بود که آقای سفید این کار را نمیکردند کسی هم توقعی نداشت از ایشون  این کار  یعنی توهین به شعور مخاطب و مسخره کردن مردم . پیشنهاد بدهید  پرینت حساب های بانکی و گردش مالی اون را ارایه دهند

 

 

 

* به نظرم آقای سفید به شعور خودشون توهین کردند نه مخاطب زیرا مخاطبی که ایشان را نشناسد اساسا از ماجرای یزد و یزدی ها پرت است.

 

 

* رضا بردستانی یادداشت نویس آفتاب یزد نوشت:

  غلامعلی سفید استاندار اسبق یزد با انتشار فیش حقوقی خود دریافت کنندگان حقوق های نجومی را اعم از اصلاح طلب و غیر اصلاح! نفرین کرد!!!            این جا است که باید بگویم من دیگه حرفی ندارم!

 

* خیلی کمه

چطوری زندگیشان میچرخه

بیاییم ماه رمضانی یه کمکی براشون جمع کنیم

گناه دارن بخدا

 

 

 

* وقتی عدالت مورد تمسخر  قرار می گیرد!

متنی خنده دار از  مدیرعامل موسسه طبقاتی جوادالایمه یزد!

مهندس غلامعلی سفید همراه با نوشته زیر فیش حقوقی خود از  آموزش و پرورش را هم افشاء کرده  است و  اما مهندس سفید، استاندار اسبق یزد و مدیرعامل جوادالایمه فقط از یک  جا  حقوق دریافت می کند و  از جای دیگری دریافتی ندارد!؟

عدالتی که سفید می گوید با عدالتی که علی (ع) می گفت، چه تفاوتی دارد!؟

 

 

* در حکومت و  منطق و عدالت علی (ع) مدارس طبقاتی چه  جایگاهی دارد و  اگر علی  بود  با سازندگان و پرورش دهندگان و  عاملان رشد تضاد و فاصله طبقاتی چه  می کرد"؟!

جناب مهندس  سفید از موسسه  جوادالایمه حقوق نمی گیرند!؟ از کوثر و دیگر  موسسات و  شرکت  هایی که  عضو  هییت مدیره اش هستند چی!؟

* ایجاد و واگذاری  آنی ها همه بر مبنی عدالت و در راستای عدالت بوده است و مهمتر اینکه عدالت در استخدام معلمان و کادر مدارس طبقاتی جوادالایمه چه جایگاهی داشته است و دارد!؟

جناب آقای مهندس سفید !  لطفا شما لطف کنید و از عدالت نگویید!

و براستی! انچه می شنوید و می بینید فاصله گرفتن از ارزشهاست؟ یا انچه می فرمایید و انجام می دهید!؟

 

 


آخرین اخبار آخرین اخبار