محتوا محتوا

رئیس سازمان اورژانس یزد:


رئیس سازمان اورژانس یزد با انتقاد از عدم آسیب شناسی برای برگزاری مانور مشترک با کرمان، گفت: سناریو طراحی شده برای اجرای مانور مشترک یزد و کرمان زیاد جامع و کامل نیست.

به گزارش یزدامروز، احمد دهقان در شورای مدیریت بحران استان یزد که در سالن حمیدیا استانداری یزد برگزار شد با بیان اینکه در ابتدا باید برای انجام مانور مشترک بین استان یزد و کرمان آسیب پذیری صورت می‌گرفت گفت: اگر آسیب پذیری انجام می‌شد و آنها را استخراج کرده و کاهش می‌دادیم و سپس وارد عملیات می‌شدیم اثرات بهتری را در پی داشت که در این مانور به این مسائل توجه نشده است.

وی اضافه کرد: با همکارانمان در استان کرمان که صحبت داشتیم، آنها نیز گله‌مند بودند که سناریویی آماده شده که زیاد هم جامع و کامل نیست و به نوعی به فرآیندی که در گذشته در مدیریت بحران استان آموزش داده شد توجهی نشد.

رئیس سازمان اورژانس یزد با اشاره به اینکه با توجه به وضعیت بحرانی در بحث مالی، بهتر است که ابتدا آسیب‌پذیری‌ها در استان صورت گیرد و بعد در عملیات، هنر و امکانات خود را به نمایش بگذاریم افزود: سطح حادثه‌ای که در منطقه بیاض شهرستان انار رخ داده به اندازه‌ای نبوده که استان یزد درگیر آن شود.

دهقان ادامه داد: حادثه در یک شهرستان کوچک اتفاق افتاد و با توجه به اینکه سطح مانور مشخص نیست، مطلوب‌تر بود که یکی از شهرستان‌های استان یزد این مانور را مدیریت کند و با آن درگیر باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سطح حادثه‌ای که در منطقه بیاض شهرستان انار رخ داده، در سطحی نیست که کل مدیران استان یزد درگیر آن شوند.


آخرین اخبار آخرین اخبار