پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون امور بازرگانی سازمان صمت استان یزد خبر داد


علی افشارپور گفت: سهمیه میوه برای استان یزد برای ایام پایانی امسال و شب عید، یک هزار تن پرتقال والنسیا و 600 تن سیب زرد و قرمز است.

علی افشارپور در گفتگو با خبرنگار یزدامروز، در خصوص تامین میوه شب عید در استان یزد گفت: سهمیه میوه برای استان یزد برای ایام پایانی امسال و شب عید، یک هزار تن پرتقال والنسیا و 600 تن سیب زرد و قرمز است.

وی ادامه داد: ذخیره سازی این میزان میوه در حال انجام است و تا اواسط اسفندماه با تشکیل جلسات تنظیم بازار، قیمت، زمان و محل توزیع آن تعیین خواهد شد و به اطلاع عموم خواهد رسید.

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد با اشاره به نمایشگاه بهاره استان در آستانه عید نوروز، گفت: نمایشگاه بهاره با هدف تنظیم بازار و تسهیل در تأمین نیازهای شهروندان در روزهای پایانی سال از 19 تا 25 اسفندماه در محل جدید نمایشگاه‌های بین‌المللی استان برپا می‌شود.

افشارپور ادامه داد: هدف از این نمایشگاه عرضه کالاهای اساسی شب عید شامل پوشاک، کیف و کفش، مواد غذایی و پروتئینی، آجیل و خشکبار با 15 درصد زیر قیمت بازار است.

وی با اشاره به تشدید نظارت‌ها در ایام پایانی سال و نوروز 99 گفت: دستورالعمل‌های تنظیم بازار و نظارتی برای این ایام وجود دارد که اولویت در این طرح نوروزی، نظارت بر نحوه قیمت‌گذاری و توزیع کالاهای اساسی و رسیدگی به شکایت و گزارش‌های مردمی است.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار