پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد:

سهم یزد در فتح خرمشهر 130 شهید بود


مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: در عملیات غرور آفرین بیت المقدس و فتح خرمشهر 130 رزمنده بسیجی یزد به فوز عظیم شهادت نائل آمدند .

به گزارش یزد امــــــــروز؛  مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: در عملیات غرور آفرین بیت المقدس و فتح خرمشهر 130 رزمنده بسیجی یزد به فوز عظیم شهادت نائل آمدند .

 

احمد ابراهیمی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این شهدای گرانقدر از یزد و مناطق تابعه استان در قالب سه مرحله عملیات بیت المقدس شهید شدند .

 

وی اضافه کرد: در عملیات بیت المقدس افزون بر یک هزار رزمنده یزدی در کنار سایر نیروهای جانبرکف سپاه اسلام از آب و خاک و مرز و بوم این کشور دفاع کردند .

 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد خاطرنشان کرد: به منظور بزرگداشت یاد و خاطره شهدای استان یزد و بخصوص شهدای سوم خرداد در سطح این استان برنامه های خاصی پیش بینی شده است.

 

ابراهیمی گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای والامقام انقلاب اسلامی در طول سال توسط این نهاد با همکاری سایر بخش ها یک ضرورت است .

 

وی افزود: باید ترویج فرهنگ شهادت به عنوان مهمترین کار فرهنگی همواره مد نظر مسوولان و متولیان امر قرار گیرد که عزت ما در گرو همین روحیه و فرهنگ است .

 

این مسوول خاطر نشان کرد: رزمندگان سپاه اسلام با قدرت ایمان و با روحیه ولایتمداری بر دشمنان پیروز شدند و ما وظیفه داریم همواره پاسدار حرمت خون آنها باشیم .

 

ابراهیمی تعداد شهدای استان یزد را سه هزار و 850 نفر ذکر کرد .

 

استان یزد با یک میلیون و 70 هزار نفر جمعیت در مرکز جغرافیایی ایران قرار دارد.


آخرین اخبار آخرین اخبار