پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون امور زیربنایی شهرداری یزد خبر داد


معاون امور زیربنایی شهرداری یزد گفت: با توجه به اینکه بارندگی‌های سال جاری خرابی‌هایی را برای آسفالت معابر یزد به همراه داشت میزان تحویل روزانه آسفالت به مناطق یزد نسبت به مدت مشابه سال قبل سه برابر شد.

محمود دهقان در گفتگو با خبرنگار یزدامروز، در خصوص وضعیت آسفالت خیابان‌ها و معابر یزد گفت: با توجه به اینکه بارندگی‌های اسفندماه سال گذشته و فروردین ماه سال جاری خرابی‌هایی را برای آسفالت معابر یزد به همراه داشت میزان تحویل روزانه آسفالت به مناطق نسبت به مدت مشابه سال قبل سه برابر شد و روزانه بین 10 تا 15 تن آسفالت برای لکه گیری، درزگیری و رفع خرابی‌ها بین مناطق توزیع شد.

وی ادامه داد: لکه گیری و درزگیری آسفالت‌های خیابان‌های اصلی و میادین شهر یزد که به واسطه بارندگی و یا عوامل دیگر دچار خرابی شده بودند به پایان رسیده است و شهروندان چنانچه مشکلی درزمینه آسفالت کوچه‌ها و دسترسی‌های محلی دارند می‌توانند آن را از طریق سامانه 137 و یا نرم افزار شهربین گزارش کنند تا به آن رسیدگی شود.

معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد در خصوص روکش آسفالت در مناطق پنچ گانه یزد عنوان کرد: در سه ماهه اول امسال میزان روکش آسفالت در منطقه یک یزد تقریبا 9 هزار مترمربع، منطقه دو یزد بیش از 18 هزار مترمربع، منطقه سوم یک هزار و 600 مترمربع و منطقه چهارم(آزادشهر) یزد بیش از 18 هزار مترمربع است.

دهقان افزود: برای نزدیک به 20 هزار مترمربع از سطح منطقه یزد، 18 هزار مترمربع از سطح منطقه دو، یک هزار و 200 مترمربع از سطح منطقه سه و نزدیک به 19 هزار مترمربع از سطح منطقه چهارم یزد نیز در سه ماهه ابتدایی امسال زیرساخت آسفالت انجام گرفته است.

وی با اشاره به اقدامات انجام گرفته در سطح ناحیه تاریخی یزد گفت: در سه ماهه نخست سال جاری نزدیک به 6 هزار مترمربع از سطح ناحیه تاریخی یزد نیز روکش آسفالت شده و برای بیش از چهار هزار مترمربع از این ناحیه زیرسازی آسفالت انجام گرفته است.

معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد با بیان اینکه بیش از هزار تن آسفالت برای لکه‌گیری مناطق پنج گانه شهر یزد مورد استفاده قرار گفته است، ادامه داد: بیش از 45 هزار متر درزگیری آسفالت نیز در بلوارهای ولیعصر(عج)، بلوار دانشجو و بلوار بهمن در یزد تا پایان خردادماه انجام شده است.

دهقان افزود: بیش از پنج هزار مترمربع از سطح آرامستان‌های یزد و همچنین 13 هزار و 600 مترمربع از سطح اکرمیه و اکرم آباد یزد نیز در همین مدت روکش آسفالت و آسفالت شده است.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار