پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رییس مجتمع دادگاه‌های کیفری یک استان تهران خبر داد

سوم مرداد،آخرین جلسه محاکمه «مرتضوی»


رییس مجتمع دادگاه‌های کیفری یک استان تهران گفت: به احتمال زیاد، جلسه بعدی محاکمه مرتضوی (در پرونده تامین اجتماعی و شکایت یکی از اولیا دم کشته شدگان حادثه بازداشتگاه کهریزک) آخرین جلسه خواهد بود و دفاع آخر از متهم گرفته می‌شود.

به گزارش یزد امـــــــــــروز؛ محسن افتخاری در پاسخ به این سئوال که آیا جلسه بعدی محاکمه مرتضوی جلسه آخر خواهد بود یا خیر اظهار کرد: احتمالاً جلسه آخر است؛ البته معمولاً جلسات دادگاه را نمی‌توان پیش‌بینی کرد.

رییس مجتمع دادگاه‌های کیفری یک استان تهران افزود: با این حال، احتمالا جلسه بعدی، آخرین دفاع گرفته می‌شود مگر اینکه اتفاق جدیدی بیفتد و متهم در بیان آخرین دفاعیات خود، مطالب جدیری را عنوان کند که جلسه ادامه یابد.

به گفته افتخاری، ششمین جلسه محاکمه مرتضوی طبق اعلام قبلی، در شعبه 9 دادگاه کیفری یک استان به ریاست قاضی محمدی‌کشکولی برگزار می‌شود.

رییس مجتمع دادگاه‌های کیفری در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر اینکه آیا رای پرونده تعاونی مسکن برق تهران صادر شده یا خیر؟ گفت: هنوز دادگاه رأی خود را در ارتباط با این پرونده صادر نکرده است.

افتخاری درباره علت عدم صدور رأی به رغم پایان جلسات محاکمه متهمان در بخش سوم شکایت شکات نیز افزود: پرونده نیاز به یک سری اقدامات و تحقیقات داشت که این تحقیقات توسط شعبه دادگاه در حال انجام است.

 


آخرین اخبار آخرین اخبار