پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه الغدیر استان یزد:

سپاه استان یزد؛افتخارآفرین در تولید مستند سپاه کشور شد


معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه الغدیر استان یزد گفت: در نخستین جشنواره تولیدات گروه‌های رادیویی و تلویزیونی سپاه‌های استانی سراسر کشور، سپاه الغدیر یزد در تولید مستند رتبه اول را کسب کرد.

به گزارش یزدامــــروز به نقل از یزد رسا ، سرهنگ عزیزالله موذن اظهار داشت: نخستین جشنواره تولیدات گروه‌های رادیویی و تلویزیونی سپاه‌های استانی کشور در سال 94  برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: گروه تلویزیونی سپاه الغدیر استان یزد در این جشنواره توانست مقام نخست را در بخش تهیه‌کنندگی به‌خاطر تولید مجموعه مستندهای تولیدی کسب کند.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه الغدیر یزد افزود: هیئت داوران جشنواره فوق، لوح تقدیر و جایزه نخست خود را در این بخش به ‌دلیل تولیدات ارزشی و کیفی در بخش مستند به گروه تلوزیونی الغدیریان اهداء کرد.

موذن ادامه داد:گروه تلویزیونی الغدیریان سپاه الغدیر یزد از سال 92 با مدیریت معاونت روابط عمومی سپاه الغدیر فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی تصریح کرد: این گروه تا به حال موفق به ساخت بیش از 10 مستند تولیدی و چندین نماهنگ و تیزر با موضوعات مختلفی همچون دفاع مقدس، سپاه، بسیج و برخی مناسبت‌ها شده است.

 

آخرین اخبار آخرین اخبار