محتوا محتوا

رئیس شورای اسلامی شهر یزد:


غلامعلی سفید ضمن قدردانی از تلاش سپاه یزدبرای مقابله با ویروس کروناگفت: سپاه الغدیرهمواره در کنار مردم به خدمت رسانی مشغول است.

به گزارش یزدامروز؛ رئیس شورای اسلامی شهر یزد در دیدار با فرمانده سپاه الغدیر یزد ضمن قدردانی از تلاش نیروهای سپاه یزد و کادر درمان برای مقابله با ویروس کرونا گفت: سپاه الغدیر همواره در کنار مردم به خدمت رسانی مشغول بوده و در این مقطع که کشور با این بیماری مبارزه می کند و همچنان که در زمان دفاع مقدس خدمات شایسته ای را انجام داد در مقابله با ویروس کرونا هم به یاری مردم شتافت و امید را به مردم بازگرداند. 

غلامعلی سفید در ادامه با اعلام آمادگی شهرداری و شورای اسلامی شهر افزود: مردم طی هفته های اخیر ماندن در خانه را به عنوان بهترین اقدام در مقابل این ویروس برگزیدند و در ایامی که بسیاری از امور به واسطه این بیماری تعطیل شده ما با همکاری هم به ارائه خدمات بپردازیم و امیدواریم آمادگی که در مردم برای در خانه ماندن ایجاد شده از بین نرود.

در این دیدار جمال الدین عزیزی شهردار، محسن ابوترابی، سپنتا نیکنام و ونوس عامری از اعضای شورای اسلامی شهر با تقدیر از خدمات سپاه الغدیر یزد پیشنهادات و نقطه نظرات خود را در همکاری های فیمابین اعلام کردند.

تاکید بر حضور پررنگ نیروی بسیج و سپاه در کنار شهرداری، قاطعیت در ورود و خروج های شهر و محدودیت های تردد در سطح شهر برای کنترل این بیماری از مواردی بود که اعضای شورا و شهردار به آن اشاره کردند.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار