پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

دبیر جامعه اسلامی دانشگاه یزد تشریح کرد

سکوت معنادار معترضین به «حکم‌ رحیمی»، در برابر «حکم هاشمی»/دولت عاقبت «منتظری» را نصب العین خود قرار دهد


دبیر جامعه اسلامی دانشگاه یزد با اشاره به حکم مهدی هاشمی گفت: آن عده ای که بعد از مجرم شناخته شدن رحیمی بحث انتصاب او به دولت را در بوق و کرنا کردند چرا سکوت کرده اند؟ این حق جویان چرا نمی گویند که مهدی هاشمی در کدام دولت و به واسطه ی چه کسانی مهدی هاشمی شد؟

به گزارش یزد امــــروز؛ دبیر جامعه اسلامی دانشگاه یزد در مصاحبه با خبرنگار یزد رسا با اشاره به حکم مهدی هاشمی اظهار داشت: اقدامات به جا و قاطع قوه قضاییه در سالی که گذشت در پرونده هایی از قبیل فساد بزرگ مالی و معاون اول دولت قبل و... ، انجام داده است جای تقدیر دارد و مهمترین عملکرد این قوه را که در این سال  با تمام فشارهایی که وجود داشت را حکم آقازاده ها می دانم که نشان از قاطعیت این قوه دارد ولی کافی نیست و ما این حکم را موقت و ناکافی می دانیم.

 

سجاد اسماعیلی افزود: ما توقع داریم در حکم  مهدی هاشمی  قاطعیت بیشتری اعمال گردد و در این حکم تجدید نظر شود.


وی تاکید کرد: در خصوص مسئله ی مهدی هاشمی، سوال این است که چرا مسائلی به این مهمی از قبیل کرسنت و استات اویل که ثبات اقتصادی مملکت را بهم زد وایران را با مشکلات داخلی و خارجی عدیده ای روبرو کرد، بعد از این همه سال باید مطرح شود ؟!

 


اسماعیلی عنوان کرد: دلیل این که وزارت اطلاعات این دولت شکایت خود را ازمهدی هاشمی پس گرفت، چه بود ؟ یا وزیر اطلاعات سابق با مستندات اشتباه و نامعتبر شکایت کرده است یا وزیر اطلاعات کنونی در مورد پس گرفتن شکایت اشتباه کرده است که در همین جا از قوه قضاییه خواستاریم در مورد این قضیه هم اقدامات و پی گیری های لازم را انجام دهد.

 

سکوت معنادار در برابر حکم مهدی هاشمی /موضع گیران در برابر حکم رحیمی کجا هستند


دبیر جامعه اسلامی دانشگاه یزد گفت: از طرفی آن عده ای که بعد از مجرم شناخته شدن رحیمی بحث انتصاب او به دولت را در بوق و کرنا کردند چرا سکوت کرده اند؟ این حق جویان چرا نمی گویند که مهدی هاشمی در کدام دولت و به واسطه ی چه کسانی مهدی هاشمی شد؟ چرا هنوز که هنوز است بعضی از هم دستان او در ماجرای کرسنت، در جایگاه های مهم دولت، صاحب کرسی اند و  کسانی که تکلیف مافیای مهدی هاشمی در این جرایم با او دست داشتند چه می شود؟ لازم است قوه ی قضاییه در این زمینه هم قاطعیت لازم را به خرج دهد.

 

وی با اشاره به موضوع حمله به خودروی علی مطهری در شیراز اظهار داشت: بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه ی دانشجویی کشور این اقدام را محکوم می کنم و از مراجع قضایی تقاضا دارم پی گیری های لازم را درجهت کشف حقیقت در این مسئله هم انجام دهند .

 

اسماعیلی گفت: سوال بنده این است که چرا عده ای این مسئله را به حزب اللهی ها و بسیجی ها منتصب کرده اند؟! گفتمان بچه های انقلاب همیشه و در همه حال مبتنی بر منطق و بحث اصولی بوده، هست و خواهد بود . اینان که این تهمت را به جوان های انقلابی زده اند بهتر است چشمان خود را باز کنند و ببینند که در جلسات اخیر آقای مطهری چه در دانشگاه ها و چه در مجلس ضارب چه کسی است و مضروب کیست؟! شاید طرفداران منش خشونت و دعوا را بیشتر بشناسند.

 


سجاد اسماعیلی تاکید کرد: این افراد کجا بودند زمانی که چهل تن از همین بسیجیانی که همیشه برزخم زبان ها، با تاسی از "ولاتخافون لومه لائمِ" قرآن فایق آمده اند، در جریان فتنه کشته شدند؟! و همچنین کجا بودند زمانی که جانباز سرافراز اسلام در جلسه ی آقای مطهری به  دلیل انتقاد مورد ضرب وشتم قرار گرفت؟حال دعوا و درگیری و لات بازی، منطق کیست؟!


 وی عنوان کرد: چه می شود که آقای مطهری شخصا و با تاکسی به محل سخنرانی خود می رود و هیچ کس از ارگان دعوت کننده ایشان را همراهی نمی کند؟

اسماعیلی افزود: ما به عنوان دانشجویان پیرو خط ولایت از مراجع قضایی خواهشمندیم که هرچه سریع تر عاملان این مسئله را شناسایی کرده و با برخورد با آنها خط بطلانی بر همه ی تهمت های وارده بکشند.

 

مطهری را به خواندن کتاب های پدرش نصیحت می کنم

وی با اشاره به تهمت های ناروای مطهری در مورد نیروهای انقلابی تاکید کرد:  آقای مطهری خوب نیست انسان در هنگام عصبانیت چشم را بسته و زبان را بگشاید ! آیا حرمت امام جمعه ای که از جانب رهبری منصوب می شود و نماینده ی ایشان در شهر و دیاری است کمتر از فتنه گرانی است که خون به دل مردم و رهبری کردند؟! بنده خودتان را به بازخوانی کتاب های پدربزرگوارتان دعوت میکنم البته اگر یک بار آنها را خوانده باشید.

 

دولت عاقبت امثال منتظری را نصب العین خود قرار دهد

اسماعیلی با اشاره به  صحبت های علی یونسی اظهار داشت: دولت مرزبندی های خود را با این گونه افراد منصوب به خود مشخص کند وعاقبت امثال منتظری را که بخاطر جانب داری های ناصواب از اشخاصی معلوم الحال مغضوب و منفور مردم وامام شدند را نصب العین خود قرار دهد. و باید بدانند که در منطق قرآن سکوت در این شرایط چیزی کمتر از جانب داری نیست و خداوند هر دو گروه را وعده ی عذاب داده است.

 

دبیر جامعه اسلامی در خصوص فضای دانشگاه یزد تاکید کرد: عده ای بواسطه ی تشکیل بعضی گروه های خاص در دانشگاه  راه را برای  سیاسی کاری  وبازی های سیاسی خود در دانشگاه باز دیده اند و متاسفانه برخی مسئولین دانشگاه نیز با سهل انگاری به این قضیه دامن زده اند.

انتهای پیام/د
 


آخرین اخبار آخرین اخبار