پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون پژوهش، نظارت و برنامه‌ریزی سازمان صدا و سیما:

شبکه ایران کالا زمینه ترویج فرهنگ مصرف کالای ایرانی در جامعه است


معاون پژوهش، نظارت و برنامه‌ریزی سازمان صدا و سیما به راه‌اندازی شبکه ایران کالا اشاره کرد و گفت: شبکه ایران کالا زمینه ترویج فرهنگ مصرف کالای ایرانی در جامعه است.

 به گزارش یزدامروز؛ حسین رضی در دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با اشاره به اینکه چالش جدی صدا و سیما مسائل مالی است، اظهار داشت: این موضوع با تمام سختی که دارد نتوانسته فعالیت‌های صدا و سیما را متوقف کند.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با تلاش‌های صورت گرفته، تا حد بسیار زیادی این خلاها جبران شده و نهادهای صدا و سیما اقدامات مختلف و با اهمیت بسیاری در حوزه‌های گوناگون انجام داده‌اند.

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نظارت سازمان صدا و سیما با اشاره به اینکه فضای مجازی را باید به عنوان یک واقعیت شناخت و با آن تعامل داشت، عنوان کرد: این ابزار هم مانند سایر ابزارها خواص و ویژگی‌هایی دارد که ما باید از آن برای تحقق اهداف جمهوری اسلامی بهره کافی و درست را برد.

وی تصریح کرد: در صورتی که از ابزار شبکه‌های اجتماعی و اینترنت به درستی بهره‌گیری شود، امکان صدور فرهنگ انقلاب به جهانیان به بهترین نحو ممکن امکان‌پذیر است.

رضی ادامه داد: پیام مقام معظم رهبری به جوانان غرب و نتایج حاصله از انتشار این پیام در فضاهای مجازی نشان دهنده این است که اگر شناخت درستی از فضای مجازی داشته باشیم و پیام مناسب هم در اختیار داشته باشیم، نتایج بسیار خاصی بر جهان می‌گذارد.

معاون صدا و سیما افزود: خوشبختانه ارتباط بسیار خوبی بین ستاد و صف در صدا و سیما به وجود آمده و بخش قابل توجهی از مشکلات برطرف شده و سایر مشکلات هم با همکاری و تعامل و همفکری جمعی قابل رفع است.

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نظارت سازمان صدا و سیما به برخی آثار تولید شده توسط صدا و سیما در راستای تقویت بنیان خانواده اشاره کرد و گفت: لازم است اقدامات گسترده‌ای در این زمینه انجام شود.

وی از راه‌اندازی شبکه ایران کالا خبر داد و گفت: این شبکه می‌تواند به عنوان شبکه‌ای برای حمایت از کالای با کیفیت ایرانی فعالیت کند و زمینه ترویج فرهنگ مصرف کالای داخلی را فراهم کند.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار