پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مرکزی یزد:

شجره طیبه بسیج متعلق به همه کسانی است که دل در گرو انقلاب دارند/برگزاری جشنواره عکس با موضوع استکبار ستیزی و اقتصاد مقاومتی در هفته جاری


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مرکزی یزد برنامه های هفته بسیج را مختص به بسیجبان در سطح پایگاه ها و نواحی بسیج ندانست و افزود: شجره طیبه بسیج متعلق به همه کسانی است که دل در گرو انقلاب و کشور داشته باشد.

به گزارش خبرنگار یزدامروز؛ صبح امروز و به مناسبت هفته بسیج اصحاب رسانه استان یزد با  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مرکزی یزد در محل این ناحیه  دیدار کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مرکزی یزد در این نشست ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی گفت: در سال جاری شعار محوری هفته بسیج  «بسیج، دست قدرت خدا» است و دراین هفته نزدیک به 700 عنوان برنامه متنوع، از 29 آبان الی 5 آذر  برگزار خواهد شد.

سرهنگ رضا پورشمسی قرائت  دعای ندبه در سطح حوزه ها و پایگاه های بسیج،  پیاده روی خانوادگی  با شرکت 25 هزار نفر از خانواده های بسیجیان و حضور بسیجیان در نماز جمعه شهرهای  یزد، شاهدیه و زارچ تحت عنوان میقات الصالحین را از برنامه های اجرا شده در روزگذشته به عنوان نخستین روز از هفته بسیج، با شعار  بسیج، ولایت و انتظار برشمرد.

پورشمسی برنامه های هفته بسیج را  مختص به بسیجبان در سطح پایگاه ها و نواحی بسیج ندانست و افزود: شجره طیبه بسیج متعلق به همه کسانی است که  دل در گرو انقلاب و کشور داشته باشد.

وی اضافه کرد: هفته بسیج بهانه ای برای شناساندن نخبگان گمنام بسیجی بوده که  درطی این هفته با شرکت در مسابقات  مختلف توانمندی های خود را به نمایش می گذارند و باید از ظرفیت های بسیجیان در استان به نحو شایسته ای استفاده کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مرکزی یزد خدمت رسانی در سومین بیمارستان صحرایی، برپایی نمایشگاه  اقتصاد مقاومتی در جنب این بیمارستان  و برگزاری جشنواره عکس با موضوع استکبار ستیزی و اقتصاد مقاومتی  در کانون بسیج جوانان خیابان مهدی(عج) را از مهمترین برنامه های ناحیه مرکزی یزد در هفته بسیج برشمرد.

آخرین اخبار آخرین اخبار