محتوا محتوا

معاون سیمای مرکز یزد:


نجفی بابیان اینکه تقریباً روزانه یک‌صد نفردر پویش مردمی «سهم من آسمان» شرکت می‌کنند ابراز داشت: این حمایت‌ها نشان‌دهنده وحدت مردم بوده و می‌توان با چنین حرکت‌هایی، کارهای بزرگی را در جامعه شکل داد.

معاون سیمای مرکز یزد در حاشیه برنامه تلویزیونی ماه مهربانی در گفتگو با خبرنگار یزد رسا با اشاره به دومین سال برگزاری پویش مردمی باهدف آزادی زندانیان جرائم مالی غیر عمد گفت: در سال گذشته این پویش با عنوان «سهم من 25» در دهه سوم ماه مبارک رمضان برگزار شد که با استقبال خوب هم استانی‌های عزیز همراه شد.

جبرئیل نجفی ادامه داد: امسال نیز درراستای کمک به زندانیان نیازمند جرائم غیر عمد پویش «سهم من آسمان» از ابتدای ماه مبارک راه‌اندازی شده که مردم عزیز می‌توانند با شرکت در این پویش با کمک‌های 25 هزارتومانی خود موجبات آزادی زندانیان نیازمند را فراهم کنند.

وی تصریح کرد: البته تاکنون کارخانه‌ها، مراکز، خیرین وموسسسات مختلف کمک‌های خوبی را به این برنامه داشتند و امیدواریم در روزهای آینده نیز با حضور در کارخانه‌ها و شهرستان‌های مختلف بتوانیم مبالغ قابل‌توجهی را برای آزادی زندانیان محکوم مالی غیر عمد جمع‌آوری کنیم.

معاون سیمای مرکز یزد در بخش دیگری از سخنانش در تشریح برنامه ماه مهربانی گفت: این برنامه با رویکرد جمع‌آوری کمک برای زندانیان نیازمند و تدارک فضای معنوی برای لحظات اذان و افطار تولید و پخش می‌شود و از بخش‌های مختلفی نظیر دعوت از هنرمندان، مهمانان مرتبط با موضوع برنامه و پخش زنده حال و هوای مراکز و مساجد مختلف در لحظه افطارتشکیل شده و تلاش می‌کنیم لحظات آرامش بخشی را برای مردم روزه‌دار و متدین استان فراهم کنیم.

نجفی بابیان اینکه تقریباً روزانه یک‌صد نفردر پویش مردمی «سهم من آسمان» شرکت می‌کنند ابراز داشت: این قبیل پویش‌ها می‌تواند به حل مشکلات جامعه با کمک‌های جمعی مردم منجر شود و این حمایت‌ها نشان‌دهنده وحدت مردم بوده و می‌توان با چنین حرکت‌هایی، کارهای بزرگی را در جامعه شکل داد.

گفتنی است برنامه ماه مهربانی با تهیه‌کنندگی و کارگردانی مهدی کارگر و اجرای عباس گل رسان هرروز یک ساعت قبل از اذان مغرب در ماه مبارک رمضان به‌صورت زنده بر روی آنتن شبکه تابان می‌رود.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار