پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد:

شعار «مرگ بر آمریکا»؛ متزلزل کننده پایه های استکبار/آمریکا و استکبار جهانی ، متهمان ردیف اول جنایتکار در دنیا هستند


نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد درآستانه روز مبارزه با استکبار جهانی و یوم الله 13آبان،آمریکا و استکبار جهانی را متهمان ردیف اول دنیا برشمرد و گفت:شعار «مرگ بر آمریکا» که از اوایل انقلاب بر سر زبان ها جاری بود،پایه های استکبار را متزلزل کرده و امروزه تمام مردم دنیا از فرهنگ استکبار ستیزی که سرمنشااصلی آن جمهوری اسلامی ایران است،پیروی می کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد درآستانه روز مبارزه با استکبار جهانی و یوم الله 13آبان در مصاحبه با یزدامــــروز، مفهوم اصلی استکبار ستیزی را مبارزه با طاغوت و شناخت متهمان ردیف اول جنایتکار تاریخ دانست و افزود: امروزه آمریکا و استکبارجهانی در صدر جنایتکاران قرار دارند و شناسایی متهمان ردیف های بعد و مبارزه با آنها از ارکان استکبار ستیزی است.


حجت الاسلام علی گندمی مهم ترین نکته در برانگیختن حس استکبار ستیزی در نسل جوان را معرفی دشمن به این نسل برشمرد و ادامه داد:باید به نسل جوان دشمن را به خوبی معرفی کرده و اهداف عالی انقلاب را با ظرافت مطرح و درجهت ارتقا سطح انگیزه آنها برای مبارزه با استکبار خودباوری و تکیه بر ایمان را در جوانان بیش از پیش تقویت کرد.


حجت الاسلام گندمی هراس دشمن از شعارهای استکبار ستیزی را فرا تر از آنچه تصور می شود برشمرد و اظهار داشت:شعار «مرگ بر آمریکا» که از اوایل انقلاب بر سر زبان ها جاری بود،پایه های استکبار را متزلزل کرده و امروزه تمام مردم دنیا از فرهنگ استکبار ستیزی که سرمنشااصلی آن جمهوری اسلامی ایران است،پیروی می کنند.


وی در پایان با اشاره به تاکیدات مکرر امام خامنه ای در خصوص مبارزه با استکبار گفت:مهم ترین دلایل رهبر معظم انقلاب دراصرار بر این امر، دشمن شناسی و در صحنه نگه داشتن مردم، عبرت گیری از تاریخ، تذکر به نیروهای خواص و تقویت سطح بصیرت و بینش مردم است.

انتهای پیام/ا.م

آخرین اخبار آخرین اخبار