محتوا محتواشعر طنز مسئول دفتر طنز حوزه هنری یزد عنوان بهترین اثر رسانه‌ای سومین المپیاد سواد رسانه‌ای کشور را کسب کرد.

به گزارش یزدامروز؛ آئین اختتامیه سومین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای به همراه جشن تأسیس باشگاه هنر و رسانه نوجوان با حضور دکتر علی عسگری رییس رسانه ملی و حجت السلام قمی رییس سازمان تبلیغات اسلامی در سالن رضوان مرکز بسیج صداوسیما برگزار شد.

در این مراسم «جایزه سرخ» یا همان «سواد رسانه‌ای خلاق» به عنوان جایزه سالانه به معلمان و دانش آموزان برگزیده سواد رسانه‌ای اهدا شد.

همچنین جایزه سرخ بهترین اثر رسانه‌ای به حجت الاسلام مهدی پرنیان شاعر طنزپرداز یزدی به دلیل سرودن نقیضه‌ای بر شعر «دو کاج» تعلق گرفت و با اهدای لوح تقدیر از وی قدردانی شد.

حجت الاسلام پرنیان که مسئولیت دفتر طنز حوزه هنری یزد را بر عهده دارد در دیدار رمضانیه شاعران و اهالی فرهنگ و ادب با مقام معظم رهبری، شعر طنزی خوانده بود که با واکنش مثبت حاضران و رهبر معظم انقلاب روبرو شد.

برگزاری محافل ماهانه طنز «قندشکن» در چهارشنبه اول هرماه، برگزاری کارگاه‌های آموزش طنزنویسی و انتشار آثار طنزپردازان جوان و فعال این عرصه از جمله برنامه‌های دفتر طنز این نهاد است.

گفتنی است سومین دوره المپیاد سواد رسانه‌ای با هدف شناخت استعدادهای برتر و گسترش نهضت سواد رسانه‌ای در میان دانش‌آموزان، توسط باشگاه سواد رسانه‌ای و با حمایت ویژه مرکز بسیج صداوسیما، مجتمع آموزشی پژوهشی شهید آوینی و برخی مؤسسات فرهنگی در تهران برگزار شد.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار