پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

امام جمعه یزد در دیدار با خانواده شهید «الله دادی»:

شهید«الله دادی» در رسیدن به خدا بی قرار بود


امام جمعه یزد در دیدار با خانواده شهید «الله دادی» از شهیدان الله دادی و قهاری به عنوان افرادی سرزنده و پرنشاط در معنویت یاد کرد و گفت: امروز نمونه های خوبی از آثار و برکات در فعالیت هایشان به یادگار مانده است.

به گزارش یزد امـــــــروز؛ امام جمعه یزد در دیدار با خانواده سردار شهید الله دادی در یزد ضمن گرامیداشت یاد سردارشهید بیان کرد:شهید «الله دادی» از برکات انقلاب است.


آیت الله ناصری از سردار شهید الله دادی و شهید قهاری به عنوان افرادی  سرزنده و پرنشاط در معنویت یاد کرد و بیان کرد: نمونه های خوبی  از آثار و برکات در فعالیت هایشان  به یادگار مانده است.


نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه اینگونه افراد حرکت و سیر تکاملی را طی کردند و بالاترین درجه قرب خدا  «درجه شهادت» رسیدند گفت: تمامی انسان ها یک زمانی از این کره خاکی رخت بر می بندند اما مهم  است که انسان چگونه می رود.


آیت الله ناصری با بیان اینکه شهدا در راه قرب الهی هیچ گونه قراری ندارند افزود: شهید الله دادی  از چهره های برجسته است که اگرچه  فراغ و دوری ایشان سخت است اما خدا وی را انتخاب کرده است چرا که شهیدان طاقت زندگی در دنیای خاکی  را ندارند .


امام جمعه دارالعباده  با تاکید بر اینکه شهدا نزد پروردگار از بالاترین درجه نیکی و مقام برخوردارند افزود: شهدا مسلماً اعمال من و شما را مى‌بینند. آن وقتى که محکم در را صراط و مستقیم  قدم برمیداریم و به هدف نزدیک می شویم، آنها خوشحال می شوند و مسلماً درجات انان نزد خدا بالاتر می برند.

 

وی به اهمیت خلوص نیت شهدا در تقرب به پروردگار اشاره کرد و گفت: شهدا خویشتن را برای خدا خالص  کردند همانطور که امیر المومنین  در کمک به فقرا در کوفه  برای  نیتی  خالص  چهره خویش را می پوشاند.


آیت الله ناصری آسایش مملکت را از برکت و جان بازی و ایثار شهدا و بازماندگان شهدا دانست و خطاب به خانواده  شهید الله دادی گفت: مسلماً وابستگان به این عزیزان مورد شفاعت هستید  و انشاء الله خداوند این هدیه را از شما قبول کند و به ما نیز توفیق پیمودن راه آن‌ها را عنایت فرماید.

 

وی در پایان خطاب به خانواده شهید گفت: همه باید راضی باشیم و شما هم صبورانه تحمل و شاکر درگاه خداوند باشید که نشانه های خوب و ارزشمندی است که در کنار شما بودند و خدا توفیق را به شما و خانواده شما خواهند داد و انشاالله فرزندان و بستگان را مسیر طی می کنند و با عنایت و رضایت خوبی برای  آن عزیز باشند.

 

گفتنی است مراسم دیدار از خانواده سردار شهید الله دادی با حضور امام جمعه یزد، استاندار یزد، فرمانده سپاه الغدیر و دیگر مسئولین در یزد برگزار شد.

منبع: یزد رسا

 

 

 

آخرین اخبار آخرین اخبار