پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

بازخوانی/فرداصبح و در سالروز شهادت امام کاظم(ع)؛

شهید گمنام بر روی دستان مردم دارالعباده تشییع و تدفین می شود


نماینده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در استان یزد در مصاحبه با یزد امـــــــروز ازبرگزاری مراسم تشییع و تدفین شهید گمنام در یزد خبر داد.

نماینده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در استان یزد در مصاحبه با یزد امـــــــروز ازبرگزاری مراسم تشییع و تدفین شهید گمنام در یزدخبر داد.


 سید هدایت بنی فاطمه گفت: ساعت 20امشب(سه شنبه )مراسم استقبال از پیکر مطهر شهید در فرودگاه شهید صدوقی یزد با حضورجمعی از مسئولین استان ومردم شهید پرور یزد انجام خواهد شد.


بنی فاطمه همچنین در خصوص زمان برگزاری مراسم تشیع و تدفین این شهید گمنام، اظهار داشت: پیکر مطهر شهید ساعت 8صبح پنجشنبه 24اردیبهشت ماه و همزمان با سالروز شهادت حضرت موسی بن جعفر(ع) بر روی دستان مردم دارالعباده از کنار تربت مطهر 8شهید گمنام واقع درحسنیه امیرچقماق به طرف سپاه ناحیه یزد تشییع و از آنجا به سپاه الغدیر استان یزد منتقل می شود.

 

وی افزود: این شهید والامقام پس از انتقال ،در صحن ورودی حسینیه ستاد سپاه الغدیر یزد به خاک سپرده خواهد شد.


نماینده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در استان ضمن دعوت از عموم مردم شهید پرور و ولایت مدار یزد برای شرکت در این مراسم اضافه کرد: یقیناً مردم میهمان نواز دارالعباده بار دیگر با حضور در این مراسم، تجدیدبیعت دوباره ای با شهدای انقلاب ومقام معظم رهبری خواهند داشت.


بنی فاطمه ادامه داد: مراسمات وداع با شهید و بزرگداشت وی متعاقبا اعلام خواهد شد.


گفتنی است این آلاله دوران دفاع مقدس، در سن 25سالگی  و درعملیات کربلای 5 در منطقه شلمچه به شهادت رسیده است.


آخرین اخبار آخرین اخبار