پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در استان یزد:

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نمایش دهنده مردمی بودن نظام/حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی رسالت اصلی این شوراست


معاون شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در استان یزد گفت: شورای هماهنگی در طول دوران حیات خود و در موقعیت های مختلف، رسالت حفظ و حراست ازدستاوردهای انقلاب اسلامی را با زمینه سازی حضور مردم همیشه در صحنه و هماهنگی جریانات سیاسی به بهترین شکل ممکن انجام داده و نمونه بارز آن دوران دفاع مقدس،راهپبمایی های باشکوه 23تیر78و 9دی 88 بوده است.

معاون شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد به مناسبت 12مردادماه سالروز تاسیس این شورا در مصاحبه با یزد امـــــــروزگفت: برگزاری مراسم عمومی و راهپیمائی های عظیم سراسری علاوه بر تعظیم شعائر مذهبی ،ملی و اعتقادی دارای اثرات بالقوه سیاسی،فرهنگی و اجتماعی بوده که به همراه بازتاب بین المللی آن وجه مردمی بودن نظام را به نمایش می گذارد.

سعید زارع ادامه داد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به عنوان مرکز هماهنگی و مشارکت جمعی ارگان های ذیربط جهت برپابی مناسبت های انقلاب ،در 12مردادماه 59 به فرمان امام راحل وبه سرپرستی شهید والامقام حجت الاسلام حقانی تاسیس و در راستای انجام ماموریت خود درطول حیات طیبه نظام مقدس اسلامی همراه با شور وحال و مشارکت آحاد ملت بزرگ ایران در پاسداری و حراست از دستاوردهای انقلاب انجام وظیفه کرده است.

وی با اشاره به استقلال این شورا و نظارت ناخدای کشتی انقلاب، مقام معظم رهبری گفت: این نهاد ارزشمند با مدیریت آیت الله جنتی و ایجاد هماهنگی و یکدلی در بین دستگاه های مختلف نظام  به انجام وظایف محوله  می پردازد.

زارع شورای هماهنگی را مرکز مشارکت و همفکری تشکیلات فرهنگی نهادهای عضو در حرکت های عمومی جامعه و اجرای طرح های مشترک برای پیشبرد اهداف انقلاب دانست.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب درتوصیف این شورا وبیان معظم له  که  اگر این شورا وجود نداشت بی شک با ناسازگاری هاو اشکالات فراوانی در ایجاد،اداره و راه اندازی مراسم مختلف انقلاب مواجه بودیم ادامه داد: به طور کلی شورای  تبلیغات اسلامی مسئول برگزاری مناسبت های انقلاب ،تریبون فراگیروگسترده اعلام مواضع صریح وشفاف ملت بزرگ ایران در عرصه های داخلی منطقه ای و بین المللی و همچنین نماد وحدت و اقتدار ایران اسلامی می باشد.

دبیر ستادهای مختلف این شورا در استان  با اشاره به  رویکرد فراحزبی و فرا جناحی این شورا افزود: شورای هماهنگی در طول دوران حیات خود و در موقعیت های مختلف، رسالت حفظ و حراست ازدستاوردهای انقلاب اسلامی را با زمینه سازی حضور مردم همیشه در صحنه و هماهنگی جریانات سیاسی به بهترین شکل ممکن انجام داده و نمونه بارز آن دوران دفاع مقدس،راهپبمایی های باشکوه 23تیر78و 9دی 88 بوده است.

وی برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس،یوم الله 22بهمن،مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)،یوم الله 13آبان روزجهانی استکبار ستیزی ومناسبت های دیگر را از برنامه های عمومی این شورا و بزرگداشت 5اردیبهشت سالروز شکست مفتضحانه آمریکا در طبس،گرامی داشت شهادت شهید صدوقی و قیام دهم فروردین را از برنامه های اختصاصی استان ذکر کرد.

زارع خاطر نشان کرد: شورای هماهنگی با کمترین امکانات و نیرو و با انگیزه الهی، خدمت به نظام اسلامی را در سر لوحه کار خود قرار داده  و نقشی موثر درحفظ آرمان های نظام ایفا کرده و امیدوار است که در سی و پنجمین سالروز تاسیس خود بتواند شرایط حضور هر چه باشکوه ترملت غیور و انقلابی ایران اسلامی را در خلق حماسه های مختلف امسال و به ویژه حماسه انتخابات مجلس شورای اسلامی فراهم کند

دی در پایان از مردم شریف استان دارالعباده یزد،رسانه ها، مسئولان استان، دست اندرکاران ستادهای تابعه ،مسئولان ستادهای شهری و روستایی و همه دلسوزان نظام در همراهی و مشارکت با این نهاد انقلابی تشکر و قدردانی کرد.


آخرین اخبار آخرین اخبار