پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی:

شيپور رسانه های غرب در محکوم کردن جنایت «چپل هیل » از کار افتاد/دولت توان احداث شهرک اتباع بیگانه را ندارد


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: رسانه های مدعی آزاداندیش غرب جنایت «چیل هیل » را بایکوت کردند اما صدای آزاداندیشی اینگونه رسانه ها در اقدام تروریستی مشابه در فرانسه گوش فلک را کرکرد.

به گزارش یزد امــــروز؛ نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس  شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا با انتقاد از عملکرد رسانه های غربی در شهادت سه دانشجوی مسلمان در منطقه «چیل هیل »آمریکا  اظهار داشت: اگر عامل حادثه «چپل هیل» یک مسلمان بود، پوشش رسانه‌ها قطعا متفاوت بود همانطور عملکرد آنان در اقدام تروریستی مشابه در فرانسه گوش فلک را کرد.

 

وی جنایت کشتار بی رحمانه سه دانشجوی مسلمان دانشگاه چپل هیل را ، نتیجه  تبلیغات فزاینده آمریکایی ها در اسلام هراسی عنوان کرد و گفت: آمریکا مدت قرینی است بنا بر اسلام هراسی نهاده است تا نه تنها  واقعیت اسلام را بگونه ای دیگر جلوه دهد بلکه درصدد است  اسلام خشن را به اذهان عمومی  نمایش دهد.

 

دکتر محمد صالح جوکار با بیان اینکه امروز کشور های غربی به سردمداری رژیم صهیونیستی به بایکوت رسانه ای متمرکز شدند افزود: غرب پروژه اسلام ستیزی را طی سال های گذشته کلید زده و اتفاقات چند روز گذشته نشان دهنده پیشبرد این هدف است که خوشبختانه با بیداری اذهان عمومی مردم جهان به موفقیت نرسیده است.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: وزارت خارجه  قطعاً باید در این خصوص موضع گیری کند چرا که  بر اساس قانون اساسی، وزارت خارجه موظف است که برای دفاع از حقوق مسلمانان و حتی مستضعفان اقدام کند.

 

جوکاردر بخشی دیگر سخنانش  با بیان اینکه معظل اول استان تردد روز افزون اتباع بیگانه در سطح شهر است عنوان کرد: متاسفانه بسیاری مردم استان از تردد و تخلفات اینگونه افراد رنج می برد.

 

وی بر لزوم ساماندهی و نظارتی جامعه بر تردد و فعالیت اتباع بیگانه در استان یزد تاکید کرد و گفت:  متاسفانه میان مسئولان استان اتحاد و اتفاق نظری جامع در اجرای طرح سامان دهی اتباع بیگانه وجود ندارد.

 

وی افزود: دستگاه‌ های مطلع یا  آمار و نظارتی  بر تخلفات اتباع بیگانه در سطح شهر یزد نیست در حالی که می توان با آماده کردن یک محله و اختصاص دادن آن به اتباع بیگانه، بر همه امور آن نظارت داشت.

 

جوکار  تاکید: تمام کشور دنیا نسبت به اتباع طبق قانون کشورشان عمل می کنند اما در ایران شاهد اینگونه رفتار نیستیم  و عدم اتخاذ طرحی جامع ناهنجاری های اجتماعی، فرهنگی و امنيتی را برای مردم استان به بار خواهد آورد.

 

وی اذعان کرد:  امروز دولت توان احداث شهرک اتباع بیگانه را ندارد  چرا که احداث این شهرک  کاری زمانبر بوده و در مقطع فعلی و بحرانی معظل اتباع بیگانه، طرحی ناممکن است.

انتهای پیام

 

 


آخرین اخبار آخرین اخبار