پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا


شگرد خودروسازان برای تخلیه انبار شب عید


با نزدیک شدن به پایان سال، برخی خودروسازان کشور برای جلب نظر مشتریان اقدام به فروش فوری خودروها با مدل ۹۵ در اسفندماه امسال کرده‌اند، تا از این طریق بتوانند انبار شب عید خود را خالی کنند و خودروهای تولیدی روی دستشان نماند.

به گزارش یزدامروز؛ با نزدیک شدن به پایان سال، برخی خودروسازان کشور برای جلب نظر مشتریان اقدام به فروش فوری خودروها با مدل ۹۵ در اسفندماه امسال کرده‌اند، تا از این طریق بتوانند انبار شب عید خود را خالی کنند و خودروهای تولیدی روی دستشان نماند.

به گزارش اقتصاد نیوز، امکان خرید خودرو مدل ۹۵ در سال ۹۴، فقط یکی از مزایایی است که برخی خودروسازان برای فروش محصولات خود در نظر گرفته اند. این شرکت به کسانی که ام‌وی‌ام X۳۳ را به صورت نقدی خریداری کنند، یک کارت بنزین دومیلیون تومانی هدیه می‌دهد.

در خرید اقساطی نیز به شرط پرداخت اقساط در حداقل زمان (۹ ماه) هیچ بهره‌ای از خریدار گرفته نمی‌شود.

شرکت مدیران خودرو همچنین ۱۵۰ گوشی موبایل آی‌فون‌شش هدیه دیگری است که به قید قرعه به خریداران می‌دهد، ۱۰۰ نفر از خریداران اولیه هم یک بسته شامل یک عدد چمدان لوکس، بلندگوی بلوتوثی و چادر مسافرتی دریافت می‌کنند.

علاوه بر همه اینها این شرکت هزینه یک سال سرویس، تعمیر و نگهداری ام‌وی‌ام‌های خریداری شده را تقبل می‌کند، البته همه این مزایا در صورتی به خریداران تعلق می‌گیرد که تا پایان امسال اقدام به خرید این خوردو کنند.

آنگونه که مدیران خودرو اعلام کرده، قیمت مدل دنده‌ای این خودرو در خرید نقدی ۶۶ میلیون و ۴۶۰ هزار و مدل اتوماتیک آن ۷۳ میلیون و ۶۶۰ هزار است و شرکت مزبور موعد تحویل را اسفند ۹۴ اعلام کرده است.
 


آخرین اخبار آخرین اخبار