محتوا محتوا

عضو شورای شهر یزد:


عضو شورای شهر یزد با تأکید بر لزوم همفکری و شورایی عمل کردن تمامی اعضای شورا گفت: برخی از اعضای شورای پنجم شهر یزد هنوز کار شورایی را یاد نگرفته‌اند.

به گزارش یزدامروز، اخیراً تعداد ۱۰۰ دیس شیرینی و ۱۰۰ دست ترمه، بدون مصوبه شورا، از طرف شورای شهر یزد و توسط سفید و ونوس عامری به شورای عالی استان‌ها به‌عنوان سوغاتی تقدیم شده است.

یک عضو شورای شهر یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، بیان داشت: به‌عنوان عضو شورا اطلاعی از خرید دیس شیرینی و ترمه برای شورا استان‌ها ندارم، چراکه نه در صحن شورا صحبتی شده است و نه مصوبه‌ای در این زمینه داشته‌ایم.

الهه جورابی با بیان اینکه از چند تن از همکاران شورایی هم که سؤال کردم، اطلاع نداشتند، خاطرنشان کرد: بابت این موضوع مصوبه‌ای نداشته‌ایم؛ مگر آنکه با هزینه شخصی گرفته‌شده باشد.

وی ادامه داد: احتمالاً فکر کرده‌اند که رئیس شور در رابطه با بیت‌المال می‌تواند همه کار بدون داشتن مصوبه شورا انجام دهد.

این عضو شورای شهر با تأکید بر لزوم همفکری و شورایی عمل کردن تمامی اعضای شورا تصریح کرد: البته با موضوعاتی از قبیل هدیه دادن خیلی مشکل نداریم، شاید نیاز بوده است اما کاش بقیه اعضا هم اطلاع داشتند؛ نا سلامتی شورای شهر هستیم و باید کار شورایی را یاد گرفته باشیم.

وی با بیان اینکه متأسفانه برخی هیچ جورِ کار شورایی را یاد نمی‌گیرند، گفت: درزمینهٔ خرید ترمه و دیس شیرینی بدون مصوبه نه اینکه بار اولشان باشد، بلکه قبلاً نیز از این موارد را انجام داده‌اند؛ خودشان تصمیم می‌گیرند و می‌خرند و کار شورایی برایشان معنایی ندارد.

انتهای پیام/3857

 


آخرین اخبار آخرین اخبار