پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس شورای اسلامی شهر یزد خواستار شد

ضرورت اتخاذ تمهیدات لازم برای جلوگیری از بحران مجدد کرونا در یزد


غلامعلی سفید گفت: مسئولان ستاد استانی کرونا در زمان شیوع این بیماری اقدامات خوبی را صورت دادند اما در شرایط فعلی نیز باید تمهیداتی اندیشیده شود که دوباره به روزهای بحرانی بازنگردیم.

به گزارش خبرنگار یزدامروز، غلامعلی سفید شب گذشته در دویست و چهلمین جلسه علنی شورای شهر یزد با ابراز نگرانی از اوج گیری مجدد کرونا در یزد گفت: متاسفانه علی رغم اینکه در برخی شهرهای اطراف استان و شهر یزد وضعیت قرمز اعلام شده اما همچنان شاهد حضور شهروندان این شهرها در شهر واستان یزد هستیم که عمدتا برای درمان به یزد و شهرستان های استاند سفر می کنند.

غلامعلی سفید با بیان این مطلب که این سفرها می تواند سلامت مردم یزد را به خطر بیاندازد اظهار داشت: مسئولان ستاد استانی کرونا در زمان شیوع این بیماری اقدامات خوبی را صورت دادند اما در شرایط فعلی نیز باید تمهیداتی اندیشیده شود که دوباره به روزهای بحرانی بازنگردیم.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد از اعلام آمادگی شهرداری و شورای شهردر زمینه مقابله با شیوع مجدد کرونا خبر داد و ابراز داشت: باید امنیت فعلی یزد در برابر این بیماری حفظ شود و اجازه ندهیم مجددا این بیماری سلامتی شهروندان ما را به مخاطره بیاندازد.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار