پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون عمرانی استانداری یزد تأکید کرد


معاون عمرانی استانداری یزد گفت: اختصاص فضاهای مناسب جهت دوچرخه‌سواری و به طور کلی ورزش بانوان امری لازم است.

به گزارش یزدامروز؛ محسن صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا پیرامون فعالیت‌هایی که جهت تعبیه مکان‌های مناسب برای دوچرخه‌سورای بانوان صورت گرفته، گفت: پیشنهادهایی جهت اینکه مکان‌هایی برای دوچرخه‌سواری بانوان در نظر گرفته شود، ارائه شده اما هنوز کار مؤثری در این زمینه انجام نشده است.

وی افزود: محورها و مکان‌هایی که باید در سطح شهر توسط شهرداری شناسایی و جهت اختصاص به این موضوع پیشنهاد شود، هنوز ارائه نشده است؛ همچنین درباره شیوه کار نیز هنوز چیزی به ما پیشنهاد نشده است که بخواهیم اقدام کنیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد اظهار داشت: البته به طور کلی پیشنهادهایی مطرح شده است اما به طور مدون و کتبی چیزی ارائه نشده و به گونه‌ای نیست که الان بتوانیم به طور مشخص اعلام کنیم که مثلا فلان مکان برای این کار در نظر گرفته شده و آماده کار است.

صادقیان خاطرنشان کرد: رویکرد ما این است که اگر پیشنهاد مناسب و جامعی ارائه شود و واقعا اراده‌ای برای این کار وجود داشته باشد، ما حمایت می‌کنیم و انجام چنین اقدامی را لازم می‌دانیم.

وی تأکید کرد: لذا اختصاص فضاهای مناسب جهت دوچرخه‌سواری و به طور کلی ورزش بانوان امری لازم است که البته باید درباره جزئیات آن نیز هم‌اندیشی صورت بگیرد و با بررسی همه جوانب کار و در نظر گرفتن اقتضائات موضوع، باید همه مسئولین امر تلاش کنیم تا به یک جمع‌بندی و تصمیم مناسبی برسیم.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار