محتوا محتوا

عضو پنجمین دوره از شورای اسلامی شهر یزد عنوان کرد


عضو پنجمین دوره از شورای اسلامی شهر یزد در مراسم معارفه اعضای شورای پنجم گفت: مهمترین نقطه قوت در دوره چهارم این بود که تلاش کردیم با کمک شهردار محترم آنچه درشان شهر و مردم یزد است اتفاق بیفتد.

به گزارش خبرنگار یزدامروز؛عضو پنجمین دوره از شورای اسلامی شهر یزد در مراسم معارفه اعضای شورای پنجم با تبریک سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت  زهرا(س) و همچنین روز پزشک  با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته در شورای چهارم گفت:مهمترین نقطه قوت در دوره چهارم این بود که تلاش کردیم با کمک شهردار محترم آنچه درشان شهر و مردم یزد است اتفاق بیفتد اما قضاوت در مورد اینکه تا چه اندازه در این زمینه موفق بودیم را باید مردم انجام دهند.

مهدی کاشفی در خصوص آسیب‌های دوره چهارم هم اظهار داشت: به  نظر بنده دو آسیب مهمی که در شورای چهارم وجود داشت عدم اطلاع‌رسانی مصوبات و اقدامات شورا بود چراکه علی رغم فعالیت های عمرانی فراوانی که در شورای چهارم مصوب  و اجرایی شد این اقدامات آن گونه که باید به اطلاع مردم عزیز یزدنرسید.  

وی عدم تشکیل اتاق‌های فکر و استفاده از ظرفیت نخبگان  را از دیگر آسیب های دوره چهارم برشمرد و گفت:امیدوارم در شورای پنجم نسبت به این دو مقوله توجه ویژه‌ای وجود داشته باشد.

کاشفی بابیان اینکه پیشرفت جامعه زمانی اتفاق می‌افتد که در آن نقد منصفانه وجود داشته باشد از خبرنگاران و اصحاب رسانه درخواست کرد انتقادات خود را منصفانه و سازنده بیان کرده و از تخریب شخصیت‌ها و افراد خودداری کنند تا شورا بتواند در مسیری درست و با آرامش به اهداف و مقاصد خود دست یابد.

انتهای پیام/ح
 


آخرین اخبار آخرین اخبار