پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون وزیر ورزش و جوانان تأکید کرد

ضرورت ایجاد کانون فرهنگی قرآنی «حسن دانش» در یزد


معاون وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه کانون فرهنگی قرآنی «حسن دانش» در یزد ایجاد شود، گفت: 50 هزار نفر در مسابقات قرآن کریم جوانان و ورزشکاران کشور شرکت کردند.

به گزارش یزدامـــروز به نقل از یزد رسا، سیدعبدالحمید احمدی پیش از ظهر امروز در مراسم تجلیل از نفرات برتر دومین دوره مسابقت قرآن کریم ورزشکاران استان یزد، با اشاره به فاجعه منا، اظهار داشت: مسئولان اداره کل و بنیاد نخبگان یزد در قالب یک کانون قرآنی به نام این نخبه قرآنی، راه وی را ادامه دهند.

معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر این که باید راه نخبگان قرآنی را ادامه دهیم، گفت: حسن دانش مروج، مدرس و قاری قرآن بود و انشاالله بتوانیم با نام وی این مسیر را با حضور گرم جوانان و ورزشکاران در قالب یک کانون فرهنگی قرآنی ادامه دهیم.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات قرآنی جوانان و ورزشکاران در استان یزد، گفت: وزارت ورزش و جوانان از سال گذشته این حرکت را آغاز کرد و امسال با این هدف که بتوانیم زمینه‌های انس بیشتر جوانان با کلام وحی را فراهم کنیم، دومین دوره این مسابقات را برگزار کردیم.

احمدی تصریح کرد: اگر به دنبال سعادت و عاقبت به خیری هستیم، راهی جز قرارگیری در مسیر قرآن، کلام وحی و ائمه معصومین(ع) نداریم و تنها در این راه می‌توانیم موفق باشیم.

معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: در این دوره از مسابقات نزدیک به 50 هزار نفر در سراسر کشور شرکت کردند و استقبال امسال بسیار چشمگیر بود.

 


آخرین اخبار آخرین اخبار