پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

نماینده ولی فقیه و امام‌جمعه یزد:

ضرورت تلاش مسئولین در پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی/ بایدباکسانی که حقوق های نجومی گرفته و به مردم خیانت کرده اند برخورد جدی شود


آیت الله ناصری در خططبه های نماز جمعه گفت: باید باکسانی که حقوق های نجومی گرفته،خیانت کرده وبه فکرمردم نبوده‌اند برخورد جدی شود و این امرجدیت، اتحاد و درایت مسئولان را می طلبد تا توطئه‌های دشمنان در این زمینه خنثی‌شده و مانع فرصت سازی دشمنان شوند.

به گزارش خبرنگار یزدامروز؛ نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه یزد در خطبه‌های این هفته آئین سیاسی عبادی جمعه با اشاره به پنجم مردادماه سالروز برگزاری نخستین نماز جمعه بعد از انقلاب اسلامی توسط آیت‌الله طالقانی، فریضه اقامه نماز جمعه را یکی از واجبات و از ارکان حکومت اسلامي دانست و گفت: برپایی نماز جمعه از سیره‌های  پیامبر عظیم الشان اسلام  و ائمه معصومین بوده و نخستین نماز جمعه جهان اسلام با دستور پیامبر اسلام (ص) در مدینه‌قبل از هجرت برگزار شد.

آیت‌الله محمدرضا ناصری در ادامه نماز جمعه راحج مساکین خواند و افزود: برپایی نماز جمعه درکشورآثارو برکات زیادی برای انقلاب اسلامی داشته که می‌توان مهم‌ترین آنان را وحدت و بصیرت در مقابل دشمنان  بیان کرد.

ناصری ضمن ضروری خواندن تلاش مسئولین برتحقق بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری ازجمله پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی وبرخوردجدی باگیرنگان حقوق نجومی تأکید کرد:باید باکسانی که حقوق های نجومی گرفته،خیانت کرده وبه فکرمردم نبوده‌اند برخورد جدی شود و این امرجدیت، اتحاد و درایت مسئولان را می طلبد تا توطئه‌های دشمنان در این زمینه خنثی‌شده و مانع فرصت سازی دشمنان شوند.

امام‌جمعه یزد در ادامه خاطر نشان کرد: دولت و مردم باید با تقویت اقتصاد کشور مانع سوءاستفاده دشمنان برای ضربه زدن به‌نظام اسلامی از سوی منافقان و کشورهایی نظیر عربستان شوند.

نماینده ولی‌فقیه در استان در بخش دیگری از سخنانش آمریکایی‌ها را برهم زننده نظم و ثبات منطقه دانست و اظهار داشت: متأسفانه امروزه آمریکا به کمک  پول‌های دولت سعودی و تحریک این رژیم ،برای به جان هم انداختن مسلمانان و برهم زدن آرامش منطقه تلاش می‌کند

وی در پایان شرط خلوص نیت در اعمال را یکی بودن ظاهر و باطن عمل عنوان کرد و مؤمنان را به تقوای الهی و ترس از پروردگار توصیه کرد.
 


آخرین اخبار آخرین اخبار