پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

دبیر هیئت فوتبال استان یزد:

ضعف مدیریتی؛ علت انصراف تیم فولاد یزد از لیگ دسته اول کشور


دبیر هیئت فوتبال استان یزد گفت: طی جلسه های متعددحمایت خود را از این تیم اعلام کرده،اما گویا ضعف مدیریتی در این تیم موجب تضعیف آن شده و فولادی ها به جای رفع این مشکل تصمیم به کناره گیری از لیگ گرفته اند.

به گزارش یزدامـــروز،دبیر هیئت فوتبال استان یزد در گفتگو با یزد آوا، در خصوص حال و روز این روزهای تیم فولاد یزد و خبرهای ضد و نقیض در باره انصراف این تیم از حضور در لیگ دسته اول کشور گفت: تا این لحظه از طرف تیم فوتبال فولاد یزد درخواستی مبنی بر انصراف از حضور در لیگ یک به هیئت فوتبال ارائه نشده است چرا که در صورت تصمیم این تیم به انصراف از حضور در لیگ، مدیریت باشگاه باید به صورت کتبی انصراف خود را به هیئت فوتبال استان اعلام کند.

 

صادق شاکری با اشاره  به توجه خاص استاندار و سایر مسئولان استان به این تیم اظهار داشت: استانداری یزد نیز با اهمیت به این موضوع،طی جلسه های متعددحمایت خود را از این تیم اعلام کرده،اما گویا ضعف مدیریتی در این تیم موجب تضعیف  آن شده و فولادی ها به جای رفع این مشکل تصمیم به کناره گیری از لیگ گرفته اند. 

 

شاکری افزود: جای تعجب دارد تیمی که کاملا خصوصی بوده و باید پیش بینی و برنامه ریزی لازم  برای رویا رویی باشرایط سخت را داشته باشد، چگونه با این مشکلات برخورد کرده است؟

 

وی از درخواست هیئت فوتبال به  باشگاه  فولاد جهت واگذاری این تیم به این هیئت خبر داد و تشریح کرد: با اعلام شفاهی  انصراف این تیم از ادامه حضور در لیگ دسته یک کشور، هیئت فوتبال استان خواستار واگذاری تیم فولاد یزد به هیئت فوتبال شد تا حداقل سهمیه استان در لیگ یک کشور از بین نرود که متاسفانه  مسئولان و مدیریت این باشگاه تا این لحظه نسبت به این امر اعتنا نکرده و برموضوع انصراف از لیگ دسته یک اصرار دارند.


آخرین اخبار آخرین اخبار