پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد خبر داد؛

طرح «بی‌نشان» ویژه ایام فاطمیه در 150 مدرسه اجرا می‌شود/ جزئیات ویژه برنامه‌های فرهنگی نوروز 94


مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری یزد با اشاره به قرار گرفتن در آستانه ایام نوروز و تقارن آن با ایام فاطمیه به تشریح ویژه برنامه‌های فرهنگی این سازمان در این ایام پرداخت.

به گزارش یزد رسا، محمد رضا دشتی، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری یزد در گفتگو با خبرنگار یزد آوا، با اشاره به قرار گرفتن در آستانه ایام نوروز از  برپایی و اقامه نماز جماعت در سطح پارک‌های شهر، فضا سازی شهری با 50 طرح گرافیکی، اجرای برنامه تئاتر خیابانی، برگزاری مسابقات نقاشی در سطح پارک‌های شهر، اهدای بسته‌های فرهنگی متناسب با ایام نوروز و برپایی نمایشگاه عکس و پوستر به عنوان ویژه برنامه‌های فرهنگی این سازمان در ایام نوروز نام برد.

 

وی با اشاره به تقارن ایام نوروز و ایام فاطمیه از برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه ایام فاطمیه توسط ستاد مبشر غدیر خبر داد و گفت: این مسابقه با در نظر گرفتن جوایز نفیس که به مدت یک ماه از تاریخ 15 اسفند ماه لغایت 15 فروردین برگزار خواهد شد و مخاطبان می توانند جهت شرکت در آن به سایت mobasherghadir.ir  مراجعه نمایند.

 

دشتی با بیان اینکه طرح «بی‌نشان» ویژه دانش آموزان به مناسبت ایام فاطمیه برگزار خواهد شد، افزود: در این طرح نزدیک به 150 مدرسه دخترانه در مقاطع راهنمایی و دبیرستان تحت پوشش قرار می گیرند.

 

وی یادآور شد: در طرح «بی‌نشان» که توسط اساتید حوزه علمیه و همکاری اداره آموزش و پرورش صورت می‌گیرد، به تبیین شخصیت حضرت فاطمه زهرا(س) و همچنین الگوبرداری از سبک زندگی فاطمی پرداخته می‌شود.

 

مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری یزد توزیع کتابچه ویژه بهار فاطمی در خصوص شرح و تفسیر خطبه فدکیه و کتاب نقاشی ویژه کودکان با همین موضوع در بین مسافران نوروزی را از دیگر برنامه‌های فرهنگی ایام نوروز عنوان کرد.


آخرین اخبار آخرین اخبار