پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس امور ایثارگران سازمان جهادکشاورزی استان یزد:

طرح ثبت نام جهادگران ایثارگر در استان یزد آغاز شد/جذب 100درصدی فرزندان شهدای ایثارگر در جهاد کشاورزی استان


رئیس امور ایثارگران سازمان جهادکشاورزی استان یزد گفت:سازمان جهاد کشاورزی استان یزد با صدور فراخوانی قصد دارد تا آن دسته از جهادگران مردمی را که در دوران دفاع مقدس حضور پیدا کرده اند شناسایی کرده تا در آینده بتواند در ارائه خدمات و واگذاری سهام شرکت های این سازمان طبق اصل 44قانون اساسی به این عزیزان اقدام کند.

رئیس امور ایثارگران سازمان جهادکشاورزی استان یزد درمصاحبه با یزدامـــروز؛ با اشاره به دستورالعمل سال گذشته وزارت خانه  متبوعش مبنی برارائه آمار نیروهای مردمی جهادگر که دردوران دفاع مقدس به جبهه های حق علیه باطل اعزام شده اند گفت:باتوجه به اینکه بعد از سپاه پاسداران،جهاد کشاورزی بیشترین اعزام را به جبهه های نبرد داشته از این رو وزارت جهاد کشاورززی درصدد جمع آوری اطلاعات  جهادگران ایثارگر و ایجاد بانک اطلاعاتی جهادگران  برآمده است.

حسن امین ادامه داد: در همین راستا سازمان جهاد کشاورزی استان یزد با صدور فراخوانی قصد دارد تا آن دسته از جهادگران مردمی را که در دوران دفاع مقدس حضور پیدا کرده اند شناسایی کرده تا در آینده بتواند در ارائه خدمات و واگذاری سهام شرکت های این سازمان طبق اصل 44قانون اساسی به این عزیزان اقدام کند.

 وی با تشریح چگونگی نحوه ثبت نام در این طرح گفت: عزیزان جهادگر می توانند با مراجعه به سایت ایترنتی www.isarjahad.ir یه صورت غیرحضوری و یا با مراجعه به یکی از دستگاه های مربوطه نظیر اداره ایثارگران جهاد کشاورزی استان،کانون سنگر سازان و شرکت مرصوص به صورت حضوری نسبت به ثبت نام خود در این طرح اقدام کنند .

رئیس امور ایثارگران سازمان جهادکشاورزی استان مدارک لازم  جهت ثبت نام  را کپی کارت ملی  و صفحه اول شناسنامه و کپی مدارک ایثارگری عنوان کرد و افزود: البته ایثارگران می توانند در صورت در دسترس نبودن مدارک ایثارگری خود بعداً نسبت به ارائه آن مبادرت کنند.

وی با بیان این مطلب که افراد واجد شرایط درشهرستان ها  می توانن جهت ثبت نام در طرح مذکور به مدیریت سازمان جهادکشاورزی شهرستان مربوطه خود مراجعه کنند افزود: آخرین مهلت ثبت نام در این طرح  پایان آبان ماه سال جاری می باشد.

 

امین تاکید کرد: مشمولان این طرح جهت کسب اطلاع بیشتر می توانند همه روزه تا پایان مهلت ثبت نام با شماره تلفن 03536241700در ساعات ادرای تماس بگیرند.

رئیس امور ایثارگران سازمان جهادکشاورزی استان در پاسخ به سوال خبرنگاریزدامروز مینی بر اینکه اداره امور ایثارگران سازمان جهادکشاورزی استان یزد چه اقداماتی در جهت اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران انجام داده است گفت: استخدام فرزندان این عزیزان در سازمان جهادکشاورزی به صورت کشوری صورت می گیرد اما این اداره تلاش کرده در حد توان با رایزنی با دستگاه های دولتی و خصوصی در جهت اشتغال فرزندان شهدا و جانبازان و ایثارگران گام های موثری بردارد ضمن اینکه این اداره افتخار دارد که تمامی فرزندان شهدای جهادگر را جذب کند. 


آخرین اخبار آخرین اخبار