پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیرکل سازمان صدا وسیمای استان یزد:

طرح جداسازی زن و مرد در صداوسیما تنها یک شیطنت رسانه ای/ برخی می خواهند رئیس رسانه ملی را درگیر مسائل فرعی کنند


مدیرکل سازمان صدا وسیمای استان یزد گفت: مطرح کردن این طرح در برخی رسانه ها تنها یک شیطنت رسانه ای است که برخی به آن دامن زدند.

مدیرکل سازمان صدا وسیمای استان یزد در مصاحبه با یزد امـــــروز؛ طرح جداسازی کارکنان مرد و زن در این سازمان را شایعه ای بیش ندانست و گفت: مطرح کردن این طرح در برخی رسانه ها تنها یک شیطنت رسانه ای است که برخی به آن دامن زدند.

 

دکتر احمد پهلوانیان افزود: برخی افراد که در سازمان صدا وسیما تفکرات وسیاست های دکتر سرافزاز را برنمی تابند با راه اندازی این شایعه قصد به حاشیه کشاندن رئیس رسانه ملی را داشتند و جز این هدفی نبوده است.


احمد پهلوانیان در ادامه اظهار داشت: جداسازی کارمندان زن و مرد در سازمان صدا وسیما نه ضرورری است ونه امکان پذیر می یاشد چرا که اولاً روابط زن ومرد در مجموعه صدا وسیما سالم،اسلامی و نمونه بوده و نیازی به این گونه اقدامات ندارد و دوماً چون روابط در سازمان برپایه تخصص و مهارت می باشد و در این میان بانوان شریف سازمان و آقایان متهد از توانایی های فنی و تخصصی بالایی برخوردار بوده و گاهاً نیاز به استفاده ازهر دو جنسیت مانند گویندگی و.... در کنار هم دارد لذا امکان چنین کاری نیز وجود ندارد.


وی تاکید کرد : حضرت امام خامنه ای در فرمایشات خود مکرر تاکید فرمودند که زنان را در مشاغلی مانند منشی گری وامثالهم کمتر به کار بگیرید چرا که شخصیت بانوان شخصیتی ممتاز بوده  و توانایی های آنان در کارهای بزرگ به نمایش گذاشته می شود.


  مدیرکل سازمان صدا وسیمای استان درخصوص  اقدامات انجام شده در جهت جذب نیرو در این سازمان نیز گفت: در این خصوص همکاران بنده در حال برنامه ریزی برای تولید برنامه ای هستند که هم جنبه سرگرمی داشته و هم درآن استعدادهای استان شناسایی و به صورت همکار جذب خواهند شد.
شنیده ها حاکی است این برنامه برای بعد از ماه مبارک رمضان تدارک دیده شده است.


آخرین اخبار آخرین اخبار