پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس دفتر شورای نگهبان یزد:

طرح معامله قرن ترامپ،اجرایی نخواهد شد/فردا دشمنان ملت ایران بازهم ناکام خواهند شد


رئیس دفتر شورای نگهبان یزد گفت:طرح معامله قرن ترامپ، که باهدف خاموش کردن مسئله فلسطین طراحی‌شده، راه به‌جایی نبرده و اجرایی نخواهد شد.

حجت‌الاسلام سید ناصر محمدی در مصاحبه با یزدامروز؛بابیان این مطلب که امروز دشمنان اسلام و در رأس آن‌ها آمریکایی‌ها با طرح معامله قرن به خیال خام خود به دنبال پایان دادن به مسئله فلسطین هستند گفت: آنان با اجرای این طرح می‌خواهند بخش اعظم کشور فلسطین و بیت‌المقدس را به نفع رژیم غاصب صهیونیستی غضب کرده و تنها بخش کوچکی از این کشور را در اختیار مردم فلسطین قرار دهند.

رئیس دفتر شورای نگهبان یزد در ادامه بابیان این مطلب که طرح معامله قرن ترامپ، که باهدف خاموش کردن مسئله فلسطین طراحی‌شده، راه به‌جایی نبرده و اجرایی نخواهد شد گفت: البته خوشبختانه این ماجرا واکنش‌ها و اعتراضاتی را از سوی مسلمانان جهان در پی داشته و قطعاً ملت رشید ایران نیز علی‌رغم امیدواری دشمنان به دلیل بعضی اتفاقات و اظهارات برخی افراد در کشور، فردا درراهپیمایی روز جهانی قدس اعتراض خود را نسبت به این طرح ابراز داشته و بار دیگر آنان را ناکام خواهند گذاشت.

وی ادامه داد: هرچند عمده مشکلات اقتصادی امروز کشور به اذعان خود مسئولان ناشی از سوء مدیریت‌هاست اما دشمنان به گمان خام خود این مشکلات را ناشی از فشارها و تحریم‌ها می‌دانند و فکر می‌کنند ملت را به‌زانو درآورده و تسلیم خواسته‌های ذلت‌بار و ذلیلانه خودکرده‌اند اما از این نکته غافلند که مردم ایران هرگز تسلیم خواست آنان نشده و درراهپیمایی روز قدس پاسخ قاطعی به آنان خواهند داد.

محمدی تصریح کرد: ملت ایران فردا پیام عزت، آزادی، استقلال، حفظ دستاوردها و پیشرفت کشور و دنباله‌روی از آرمان‌های انقلاب اسلامی را بر سر دشمنان فریاد خواهد زد و بار دیگر حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین به دشمنان خارجی و ایادی داخلی آنان اعلام خواهند کرد.

وی در پایان ضمن دعوت از آحاد مردم روزه‌دار و ولایتمدار استان یزد برای شرکت در این مراسم تأکید کرد: انشالله در روز قدس امسال هم مانند سال‌های قبل حرکت مردم با شور بیشتر صورت خواهد گرفت و حضور باشکوه مردم کشور و استان درراهپیمایی فردا دشمنان را ناکام خواهد گذاشت.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار