پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

فرمانده انتظامی استان یزد

طرح مکنا در یزد اجرایی شد/«مکنا»؛ رویکردی جدید از فعالیت کلانتری‌های استان یزد


طرح مکنا در مراسمی با حضور مسئولان استانی و با افتتاح کلانتری شماره ۱۴ ابوذر یزد با هدف ارائه خدمات بهتر نیروی انتظامی به مردم اجرا شد.

به گزارش یزد امـــــــــــروز، سرهنگ ایرج کاکاوند امروز در آیین افتتاح طرح "مکنا" در یزد با اشاره به اهمیت اجرای طرح مکنا، اظهار داشت: به دبنال ارائه خدمات بهتر به شهروندان یزدی طرح مکنا در استان اجرایی شد.

فرمانده انتظامی استان یزد با اشاره به اینکه این طرح یک روش و تفکر جدید در رده های خدماتی و انتظامی است، گفت: در این طرح شاهد رویکردی جدید از فعالیت کلانتری‌های استان هستیم، همچنین این طرح به دنبال تسریع خدمت رسانه به مردم و فرآیند کار نیروی انتظامی اجرا شده است.

به گفته فرمانده انتظامی استان یزد، بیشترین مراجعات مردمی در کلانتری‌ها و پاسگاه‌هاست و به همین دلیل هم نیروی انتظامی بهبود این فضاها را در دستور کار خود ارائه داده تا خدمات رسانی به مردم هم در این فضاها بهتر انجام شود.

کاکاوند با تاکید بر اهمیت جلوگیری از تاخیر در اجرای امور مردم، گفت: اجرای طرح مکنا، بهسازی محیط کلانتری و رفتار کارکنان پلیس با ارباب رجوع را به دنبال دارد.

وی با بیان این مطلب که  رسیدگی بهتر به خواسته ها و مشکلات مردم بدون دشواری در کار و همچنین دسترسی آسان تر مردم به پلیس از اهداف مهم این طرح است، خاطرنشان کرد: ساختمان کلانتری 14 ابوذر یزد امروز در این طرح افتتاح شد و در مرحله بعدی، ساختمان کلانتری شهرستان مهریز مورد بهره برداری قرار می گیرد.

منبع: یزد رسا


آخرین اخبار آخرین اخبار