پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

با هدف اصلاح الگوی مصرف؛

طنز «زیر یک سقف»؛ کاری از هنرمندان یزدی، روی آنتن رفت


«زیر یک سقف» سریالی است به شیوه طنز در 13 قسمت که به موضوع اصلاح الگوی مصرف پرداخته و این کار از شنبه 22 فروردین میهمان خانه های همشهریان عزیز می باشد.

به گزارش یزد رسا به نقل از یزد هنر، در «زیر یک سقف» نویسنده به شیوه طنز در 13 قسمت به موضوع اصلاح الگوی مصرف پرداخته و این سریال از شنبه 22 فروردین میهمان خانه های همشهریان عزیز می باشد.

ساخت این سریال طنز نزدیک به 6 سال طول کشید و دلیل طولانی شدن فیلم هم این بود که کار در ابتدا با حمایت مسئولین کلید خورد اما پس از فرسایشی شدن فیلم و چندین برابر شدن هزینه ی آن که هزینه های زیادی را به بار آورد دیگر هیچ کمکی از طرف مسئولین به کارگردان برای پایان کار نشد و در آخر با کمک حوزه هنری توانست کار خود را به سرانجام برساند.

 «زیر یک سقف» که به قلم محمد حسین ملک رضایی نوشته شده و آن را کارگردانی می کند، احسان دادرس عهده دار تصویر برداری و طاهر پیشوایی صدابرداری آن را می کند.

آهنگسازی این سریال توسط مجتبی حبیبی صورت گرفته است و صادق والا خوانندگی ان را بر عهده دارد.

در این سریال رضا بحری، ایرج مفیدی، مرتضی کرواغلی، صائب حائری زاده، علیرضا حائری زاده، میلاد بابایی، خانم اخترو السادات اولیایی، فاطمه مجیبیان و جمیله سپیده نیا ایفای نقش می کنند.

گفتنی است  «زیر یک سقف» که همه بازیگران آن را هنرمندان یزدی تشکیل می دهند  از شنبه 22 فروردین به مدت 13روز، ساعت 18 از شبکه یزد  به نمایش گذاشته می شود.


آخرین اخبار آخرین اخبار