پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

در اقدامی شایسته ازسوی سید حسینی صورت گرفت؛

عذرخواهی معاون عمرانی استاندار یزد از جوکار/ سایت «جیره خوار» روسیاه شد


معاون عمرانی استاندار در دیداربا جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر از اظهارت اخیر خود عذرخواهی و از اقدامات ارزشمند جوکار در کاهش تعرفه برق استان قدردانی کرد.

به گزارش یزدامــروز؛ براساس شنیده ها، معاون عمرانی استاندار در دیداربا جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر، از اظهارت اخیر خود عذرخواهی و از اقدامات ارزشمند وی در کاهش تعرفه برق استان قدردانی کرد.

 معاون عمرانی استاندار پس از دیدار و گفتگو با محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد درمجلس و رویت مدارک  مستند، بر نقش جوکار در کاهش قابل توجه نرخ قبوض برق یزدی ها تاکید وبر اشتباه خود مبنی بر انتساب این تلاش به نماینده اصلاح طلب یک شهرستان، واقف و از وی عذر خواهی کرد.

سیدرضا سید حسینی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد اخیراً طی نشستی  خبری کاهش 20درصدی هزینه برق خانگی را نتیجه تلاش های  نماینده اصلاح طلب یک شهرستان دانسته  و در اظهاراتی غیرمنصفانه، نماینده اصلاح طلب را مسئول پیگیری و مکاتبات با وزارت نیرومعرفی و نقش وی را در سرعت بخشیدن به این طرح بسیار مهم قلمداد کرده بود.

شایان ذکر است ؛ اگرچه دکتر جوکار در ملاقات های مردمی در یزد از دروغ بزرگ برخی از سایت های «جیره خوار» مبنی بر نسبت دادن این اقدام بزرگ به نماینده اصلاح طلب یک شهرستان، پرده برداشت اما مبرهن است که  سایت های وابسته به جریان اصلاح طلب با دروغ پراکنی ها و تبلیغات فزاینده  درجهت بهربرداری از این طرح به  جناحی خاص به این اقدام ضد اخلاقی روی آوردند.
 


آخرین اخبار آخرین اخبار