محتوا محتوا

مدیرعامل اتحادیه مرغ‌داران استان یزد خبر داد


مدیرعامل اتحادیه مرغ‌داران استان یزد گفت: مرغ با قیمت 10900 تومان ارائه می‌شود تا به تدریج موجب کاهش قیمت مرغ شود.

رضا میری در گفتگو با خبرنگار یزدامروز در پاسخ به اینکه تعزیرات تهران فروش مرغ بالاتر از قیمت 10 هزار تومان را ممنوع اعلام کرده و آیا در استان یزد هم شاهد کاهش قیمت مرغ خواهیم بود یا نه، گفت: برای تنظیم بازار برنامه‌ریزی شده تا در یزد مرغ با قیمت 10900 تومان عرضه شود.

وی در پاسخ به اینکه چگونه است که اعلام شده مرغ بالاتر از 10 هزار تومان ممنوع است، اما در استان یزد از مرغ 10900 تومانی سخن گفته می‌شود، گفت: اینکه گفته شده قیمت مرغ نباید بالای 10 هزار تومان باشد عملیاتی نیست و این تصمیم‌ها واقعی نیست.

مدیرعامل اتحادیه مرغ‌داران استان یزد گفت: مرغ با قیمت 10900 تومان ارائه می‌شود تا به تدریج موجب کاهش قیمت مرغ شود.

گفتنی است چند روز قبل مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران گفته بود: قیمت اعلام شده ستاد تنظیم بازار باید مبدا کار قرار گیرد و بالاتر از آن گرانفروشی حساب می‌شود و هر کس بالاتر از قیمت 10 هزار تومان مرغ بفروشد گرانفروشی محسوب می‌‌شود.

محمدعلی اسفنانی افزود: تغییر قیمت مرغ در برخی فصول مقداری طبیعی است اما آنچه که اعلام می‌شود از نظر سازمان حمایت بررسی شده و تاکید شده که به قیمت 9800 تومان در بازار عرضه شود اما شاهد افزایش قیمت هستیم؛ ضمن اینکه افزایش قیمت گوشت قرمز نمی‌تواند مبنایی برای گران شدن قیمت مرغ باشد.

وی خاطرنشان کرد: از هفته گذشته که قیمت مرغ 9800 تومان اعلام شد بازار را رصد می‌کنیم و اگر مردم بالاتر از قیمت 10 هزار تومان خرید کردند، می‌توانند به ما اطلاع دهند.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار