پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

آیت الله ناصری در خطبه‌های نماز جمعه یزد:


آیت الله ناصری تاکید کرد: عزت کشور در گرو پایبندی به دین و ارزش‌های انقلابی است و آمریکا و اروپا در اندیشه شکست نظام هستند.

به گزارش یزدامروز، آیت الله ناصری در خطبه‌های نماز جمعه امروز یزد با تاکید بر اهمیت بزرگداشت اربعین حسینی(ع) گفت: پیاده روی بزرگ اربعین حرکت به سوی خدا و عشق الاهی است.
امام جمعه یزد افزود: همایش بزرگ اربعین، مسیر عزت، کرامت و قرب به پروردگار است و همه باید به سهم خود یاریگر این اجتماع بزرگ باشند.
نماینده ولی فقیه در استان همچنین با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، بر اهتمام مسئولان و مردم برای اجرایی شدن مفاد این بیانیه تاکید کرد و افزود: اجرایی شدن این بیانیه در ابعاد مختلف، وظیفه دینی و انقلابی و موجب عزت و اقتدار نظام‌ اسلامی است .

آیت الله ناصری در بخش دیگری از سخنان خود، نقش دانشگاه‌ها در خنثی کردن نقشه‌های دشمن را بسیار تاثیرگذار دانست و خاطرنشان کرد: عدالت خواهی و مطالبه گری منطقی از مسئولان باید از جمله اولویت‌های اصلی در تربیت دانشجویان به شمار آید.

امام جمعه یزد در ادامه هفته نیروی انتظامی را گرامی داشت و از مجاهدت‌های نیرو‌های فداکار انتظامی قدردانی کرد و گفت: امنیت کشور مرهون تلاش‌های این عزیزان است.
آیت الله ناصری همچنین یکی از مهم‌ترین داشته‌های هر جامعه‌ای را سرمایه‌های اجتماعی آن دانست و خاطرنشان کرد: الگو‌های فرزندان ما باید الگو‌های الهی و نه غربی باشد و والدین باید همواره به فکر دین، تربیت، اصالت و استقلال دینی فرزندان خود باشند.

آیت الله ناصری در پایان تاکید کرد: عزت کشور در گرو پایبندی به دین و ارزش‌های انقلابی است و آمریکا و اروپا در اندیشه شکست نظام هستند.

پایان پیام/ق

 


آخرین اخبار آخرین اخبار