پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

جانشین رئیس سازمان بسیج اصناف کشور:

عطر افشانی تکیه امیرچقماق یزد، با حضور شهدا/ دارالعباده در شب شهادت امام رضا«ع»، میزبان 8 شهید گمنام خواهد بود


نماینده تام الاختیار کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروی مسلح از تشیع و تدفین پیکر پاک هشت شهید گمنام در میدان امیرچقماق یزد خبر داد و اظهار داشت: عموم مردم دارالعباده همزمان در شب شهادت امام رضا«ع» با هشت شهید گمنام دفاع مقدس وداع می کنند.

به گزارش یزد امــــــــــروز؛ جانشین رئیس سازمان بسیج اصناف کشور در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا از تشیع و تدفین پیکر پاک هشت شهید گمنام در میدان امیرچقماق یزد خبر داد و اظهار داشت: عموم مردم دارالعباده  همزمان در شب شهادت امام رضا«ع» با هشت شهید گمنام دفاع مقدس  وداع می کنند.


نماینده تام الاختیار کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروی مسلح افزود: مراسم وداع به شهیدان گمنام در جوار تربت پاک سومین شهید محراب و با حضور پور شور هیات مذهبی و عموم مردم شهید پرو به ویژه بسیحیان برگزار خواهد شد.

 

حسن پور تاکید کرد: این حرکت نمادین  بعد از تشیع  جنازه سه تن از شهدای گمنام در بازار تهران و تدفین آن در مجموعه تاریخی میدان ارگ تصمیم گرفته شد در تمامی استان ها توسط اصناف و بازاریان این حرکت ادامه پیدا کند.

 

رئیس کیمته تدفین شهدای گمنام در میدان امیر چقماق یزد خاطر نشان کرد: مردم دارالعباده یزد به ویژه اصناف و بازاریان طی دیدار حضوری با سردار باقر زاده خواستار این مهم در استان یزد شدند.


حسن پور در پایان گفت: هماهنگی های اولیه  در تدفین پیکر مطهر شهدا در شهر تاریخی اصفهان به عنوان سومین شهر بعد از تهران و یزد صورت گرفته است .

آخرین اخبار آخرین اخبار