پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

نماینده ولی فقبه و امام جمعه یزد:

عقب نشینی سعودی ها نتیجه وجود ولی فقیه در جامعه اسلامی ایران است


آیت الله ناصری در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان یزد گفت: موضع گیری قاطع ولی امر مسلمین سبب درک قدرت ایران توسط ایادی استکبار و دولت عربستان شد و دیدید که پیام تسلیت صادر کردند و از مواضع خود عقب نشستند واین یکی از برکات وجود ولی فقیه در جامعه اسلامی ایران است.

به گزارش خبرنگار یزدامــــروز؛ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد صبح امروز در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان که به مناسبت هفته ناجا برگزار شد با تبریک عبد سعید غدیر و تسلیت به مناسبت جان باختن شماری از هموطنان و همشهریان در حادثه منا گفت:  عزیزان جانباخته در حادثه منا با لباس احرام وپس از طواف خانه خدا با قلبی مالامال از عشق به خدا و با جسمی پاک به دیدار معبود شتافتند.

آیت الله ناصری ادامه داد: حجاج بیت الله الحرام در حالی لبیک گویان و با لبان تشنه و در زیر آفتاب به سوی معبود پرکشیدند که بی کفایتی آل سعود در مدیریت حج کاملاً مشهود است هر چند که این عزیزان به سعادتی ابدی دست یافته اند.

امام جمعه یزد موضع گیری اخیر رهبر معظم انقلاب در جمع دانش آموختگان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) در نوشهر را شجاعانه،مقتدرانه وحکیمانه  توصیف کرد و افزود: رهبر عالیقدر انقلاب با سخنان خود قدرت و اقتدار نظام مقدس اسلامی را به رخ جهانیان کشیدند.

آیت الله ناصری با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب خطاب به دولت صعودی مبنی بر اینکه  اندک بی‌احترامی به ده‌ها هزار نفر از حجاج ایرانی در مکه و مدینه و عمل نکردن به وظایف برای انتقال ابدان مطهر، عکس‌العمل سخت و خشن ایران را در پی خواهد داشت گفت: این موضع گیری قاطع ولی امر مسلمین سبب درک قدرت ایران توسط ایادی استکبار و دولت عربستان شد و دیدید که پیام تسلیت صادر کردند و از مواضع خود عقب نشستند واین یکی از برکات وجود ولی فقیه در جامعه اسلامی ایران است.

 

وی افزود: اینکه  رهبر عالیقدر نظام  با شجاعت خطاب به دولت های دنیا فرمودند  در دوران هشت سال دفاع مقدس، قدرت‌های شرق و غرب و کشورهای اطراف از یک عنصر خبیث و فاسد حمایت کردند اما سرانجام همه‌ی آنها سیلی خوردند و بر همین اساس، ایران را می‌شناسند و اگرهم نمی‌شناسند، الان بشناسند به دلیل این است که وقتی حکومتی به معنای واقعی اسلامی باشد وحاکم اسلامی زمام امور را به دست داشته باشد به جای مراعات حال سران کشورهای استکباری، بدون هیچ واهمه ای از حقوق ملت خویش دفاع می کند.

آیت الله ناصری در بخش دیگر سخنانش با اشاره به واقعه غدیر خم اظهار داشت:در حوادث پس از رحلت پیامبر منکرین ولایت  در مسیر اسلام انحراف ایجاد کردند و پس از 1400سال حضرت امام خمینی(ره) با انقلاب اسلامی اسلام را به مسیر حقیقی باز گردانده و ولایت را زنده کرد.

وی خطاب به جان برکفان نظامی استان هم گفت: حال که خداوند توفیق خدمت به ملت بزرگ ایران را به شما عنایت کرده با توکل به خدا و با درستی و احساس تکلیف به وظایف خود عمل کنید و در پاسداری و حفظ امنیت سیاسی و اخلاقی کشور هوشیار و بیدار باشید و یقین بدانید که خداوند با فضل خود چهره دشمنان را رسوا خواهد کرد.

 

آخرین اخبار آخرین اخبار