پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس نهم:

عملکرد جناحی به انقلاب آسیب می زند/چرا مردم نباید از مصوبات بعضی کمیسیون ها در استان مطلع باشند؟


نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس نهم با انتقاد از مخفی کاری و نامحرم دانستن مردم گفت: چرا مردم نباید از مصوبات بعضی کمیسیون ها در استان مطلع باشند. اگر فساد نیست چرا این جلسات از مردم مخفی می شود. چرا با یک مصوبه شخصی ده ها میلیارد به جیب می زند؟

به گزارش یزدامروز؛ شب گذشته مراسم تجلیل از نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس نهم به پاس 4سال خدمت صادقانه با حضور پرشور مردم و مسئولان برگزار شد.

در این مراسم  نماینده ولی فقیه در استان،فرمانداریزد،معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد،مدیرکل بنیاد شهید و جمعی از مسئولین استان حضورداشتند.

در این مراسم نماینده مردم در مجلس نهم گفت: امروز انقلاب در دنیا حضوری ارزنده دارد. این حاصل خدمات کسانی است که در راه اسلام و انقلاب همه سختی ها و رنج ها را بر خود هموار کردند. در واقع باید از شهدای مقاومت که امنیت ما در سایه سار خون آن ها به وجود آمده و همچنین رهبر انقلاب که با رهبری متعالی خود کشور را در این منطقه صحیح و سالم عبور دادند تجلیل کرد.

محمد صالح جوکارادامه داد: مردم یزدمردمی با فرهنگ بالا هستند که همه ناهمواری ها را بر خود هموار ساخته تا مبادا به اسلام و انقلاب ضربه ای وارد شود.

وی یزدی ها را مردمی قناعت پیشه وصبور دانست و افزود: مردم چشمی باز دارند و آمارهای غلط را قبول نمی کنند. من هم وقتی می بینم بیکاری افزایش یافته، فساد مالی و اداری بیداد می کند با صراحت انتقاد می کنم. وقتی معیشت، عدالت و فرهنگ در خطر است باید فریاد زد. بگذارید بگویند افراطی هستیم.

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی خاطرنشان کرد: در چهار سال گذشته مشی من مشی رهبی بود نه هیچ حزب، گروه و جناحی چرا که معتقدم عملکرد جناحی به انقلاب آسیب می زند.

دکتر جوکار تاکید کرد: چرا باید قطعات زمین دولتی در اختیار شرکت های خصوصی باشد و دستگاه قضائی و ادارای ما نتواند کاری بکند. فریادمان به خاطر این ها بوده است. به یاد دارم زمانی با دانشجویان اصفهان خدمت حضرت امام(ره) رسیدیم. شخصی گلایه کرد که به ما مرتجع می گویند. امام فرمود اگر مرتجع بودن برگشت به اسلام است بگذارید بگویند مرتجع. حالا بگویند افراطی است؛ بله ما افراطی هستیم.

وی با انتقاد از مخفی کاری و نامحرم دانستن مردم گفت: چرا مردم نباید از مصوبات بعضی کمیسیون ها در استان مطلع باشند. اگر فساد نیست چرا این جلسات از مردم مخفی می شود. چرا با یک مصوبه شخصی ده ها میلیارد به جیب می زند؟ خدا می داند اهل تنش نبودم ولی خدا می داند به دلیل کم کاری برخی مجوز تاسیس یک شهرک صنایع پتروشیمی را از دست دادیم.

نماینده سابق مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: بعد از اتمام خدمتم در مجلس هم همان فریادها و شکایت ها علیه کسانی که حق مردم را پایمال کرده اند ادامه خواهد داشت. قول می دهم حقوق مردم را از معدن می گیریم و برای بودجه خط دوم انتقال آب صرف می کنیم. همانطور که قبلاً وعده داده ام حتی اگر در مجلس نباشم هم پیگیری می کنم این حق از معادن دریافت شود و تنها صرف خط دوم انتقال آب شود و نمی گذارم جای دیگری هزینه شود.

جوکار با اشاره به روند پروژه خط دوم انتقال آب به استان و وعده و وعیدهای مقامات ابراز داشت: تا کنون 30 کیلومتر از خط دوم انتقال آب به استان تکمیل شده است. برای 20 کیلومتر دیگر هم ورق و لوله داریم. باقی بودجه باید از عوارض استخراج سنگ معادن تامین شود. تنها اگر دو سال از عوارض معادن را به خود یزد بدهند، آب به یزد می رسد.

جوکار با تبریک به مهندس موسوی نماینده جدید مردم یزد و اشکذر در مجلس ابراز امیدواری کرد: انشاالله نماینده جدید به خوبی از حقوق و منافع استان دفاع و کاستی ها را جبران کند.

وی در پایان این مراسم اظهار داشت: امیداورم در طول دوران خدمتم شرمنده شهدا، رزمندگان و ایثارگران نشده باشم.
 


آخرین اخبار آخرین اخبار