پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر یزد مطرح کرد

عملکرد کارمندان شهرداری یزد ارزیابی ‌شود


ونوس عامری در جلسه علنی شورای شهر یزد گفت: برای آنکه بتوانیم خدمات بهتری به شهروندان ارائه کنیم باید عملکرد کارمندان شهرداری را ارزیابی کنیم.

به گزارش خبرنگار یزدامروز، ونوس عامری عصر امروز در دویست و چهل و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد پرداخت پاداش‌های ضابطه‌مند را درراستای بهبود عملکرد کارمندان مؤثر دانست و اظهار داشت: برای آنکه بتوانیم خدمات بهتری به شهروندان ارائه کنیم باید عملکرد کارمندان شهرداری را ارزیابی کنیم تا ضمن تشویق کارمندان موفق، کارمندان کم‌کار را نیز تنبیه کنیم.

رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر یزد افزود: با توجه به عدم پرداخت پاداش‌های سه‌ماهه آخر سال کارمندان شهرداری یزد، شهرداری در اسرع وقت این موضوع را حل‌وفصل کند.

عضو شورای اسلامی شهر یزد با انتقاد از عدم اجرای سیاست‌های تشویقی و تنبیهی ساختمان‌سازی شهروندان اظهار داشت: سیاست تنبیهی شامل چند برابری جریمه ساخت‌وسازهای غیرمجاز اعمال‌شده اما سیاست‌های تشویقی اجرایی نشده است.

وی بابیان اینکه نباید به‌گونه‌ای عمل شود که بیش از این تخلفات ساخت‌وساز در شهر عادی تلقی شود تصریح کرد: باید تسهیلات ویژه‌ای برای ساخت‌وسازهای قانونمند تدوین و اجرایی شود، ضمن اینکه شهرداری هم باید در صدور پروانه‌های ساختمانی نهایت دقت را اعمال کند.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار