محتوا محتوا

روز جمعه ؛


بر اساس گفته خانواده بیماران، چهار نفر از اعضای یک خانواده یزدی جمعه شب هفته گذشته بر اثر غذای یکی از هتل های بزرگ و سرشناس یزد دچار مسمومیت شدید شده و به کما رفته اند.

به گزارش یزد امروز به نقل از یزدرسا، جمعه شب هفته گذشته تعداد چهار نفر از اعضای یک خانواده یزدی بر اثر غذای یکی از هتل های بزرگ و سرشناس یزد دچار مسمومیت شدید شده و به کما رفته اند.


بر اساس گفته خانواده این بیماران اعضای این خانواده پس از استفاده از غذای یکی از هتل های بزرگ یزد که به صورت سلف سرویس ارائه شده بود دچار استخوان درد، سرگیجه و تهوع شدند که با مراجعه به بیمارستان تحت درمان قرار می گیرند و متأسفانه هیچ مسئولی به آن ها رسیدگی نکرده است!

این بیماران که بر اثر شدت مسمومیت به کما رفته بودند ، با انتقال به بیمارستان شهید بهشتی شهرستان تفت یزد تحت مراقبت های ویژه قرار گرفتند و هنوز حال یکی از آن ها رضایت بخش نیست.

نکته قابل تأمل آنجا است که خانواده بیماران با شکایت به هتل مذکور مسئولین این هتل قضیه مسموم بودن غذای هتل را رد کرده اند.

هرچند به گفته خانواده بیماران مأموران مرکز بهداشت در تلاش هستند تا علل اصلی واقعه را دریابند، اما باید گفت اهمیت رسیدگی به این موضوع مهم با توجه به حساسیت آن بیش از هر اقدام دیگری است.

اخبار تکمیلی با پیگیری های یزد رسا متعاقباً منتشر خواهد شد.


آخرین اخبار آخرین اخبار