پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مرتضی حیدری کجاست؟

غیبت مرموز مجری معروف در تلویزیون


غیبت مرموز مجری معروف در تلویزیون،مسبوق به سابقه است تا جایی که سال 88 شایعه پناهندگی اش رسانه ای شد. خودش آن زمان مصاحبه ای کرد و گفت برای ادامه تحصیل به خارج سفر کرده؛ بعد هم به سر کارش بازگشت.

به گزارش یزد امــــــروز؛ غیبت مرموز مرتضی حیدری مسبوق به سابقه است تا جایی که سال 88 شایعه پناهندگی اش رسانه ای شد. خودش آن زمان مصاحبه ای کرد و گفت برای ادامه تحصیل به خارج سفر کرده؛ بعد هم به سر کارش بازگشت. این بار ماجرا چیست، فعلا خبری اعلام نشده.

مرتضی حیدری از هفته گذشته به طرز مرموزی غیب شده. در دو جمعه اخیر برنامه روتین «مناظره» بدون هیچ دلیلی از کنداکتور بیرون آمد و برنامه «پایش» بدون حضور وی روی آنتن رفت.

درباره «مناظره» آنطور که ایرنا گزارش داده حتی تهیه کننده هم از چرایی عدم پخش آن بی خبر است و احتمالا مرتبط با نبود حیدری نیست. غیبت حیدری وقتی سوال برانگیز می شود که بدانیم «پایش» از بدو تاسیس با اجرای او پخش شده.

البته غیبت مرموز مرتضی حیدری مسبوق به سابقه است تا جایی که سال 88 شایعه پناهندگی اش رسانه ای شد. خودش آن زمان مصاحبه ای کرد و گفت برای ادامه تحصیل به خارج سفر کرده؛ بعد هم به سر کارش بازگشت. این بار ماجرا چیست، فعلا خبری اعلام نشده.

منبع: روزنامه هفت صبح


آخرین اخبار آخرین اخبار