پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

کارشناس مسائل سیاسی در یزد:

فتنه‌گران می‌خواهند مجلس خبرگان را به محلی برای جنجال‌های سیاسی تبدیل کنند


حمیدرضا مقدم‌فر گفت: فتنه‌گران می‌خواهند مجلس خبرگانی را که محلِ اجتهاد است، به محلی برای جنجال‌های سیاسی تبدیل کنند.

به گزارش یزدامروز، این کارشناس مسائل سیاسی در یادواره شهدای یزد به نقش شهدا و خانواده های بزرگوارشان درتداوم نظام اسلامی اشاره کرد و گفت: مهمترین هدف برگزاری چنین یادواره هایی تکریم شهداست، که این تکریم یک وظیفه است بر عهده ماست که می بایست قرن‌ها ادامه پیدا کند و همه مقام این شهدا را تکریم کنند.

حمیدرضا مقدم‌فر گفت:ایران گلستانی میان آتش است امروز شاهدیم که خون شهدا کشور ما را بیمه کرده است و دستاوردهای بسیار بزرگی را در سطح جهان برای ما ایجاد کرده است.

کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: وقتی اینگونه یادواره ها را برگزار می کنیم، بدین معنا است که ما به شهدا بگوییم ما ادامه دهنده راه آنها هستیم. شهدایی که نگذاشتند یک وجب از این خاک به دست دشمن بیفتد و امنیت حال حاضر را هدیه دادمد.

وی در ادامه ابراز داشت: امروز مردم مسلمان لبنان، بحرین، یمن، فلسطین و سوریه معادلات جهان را به‌هم ریخته‌اند. امروز نه‌تنها ایران  به یک قدرت منطقه‌ای تبدیل شده است بلکه خود را به عنوان یک قدرتِ جهانی معرفی کرده است.

وی در ادامه با توجه به نزدیکی انتخابات اظهار داشت: همواره در نزدیکی انتخابات حمله به شورای نگهبان آغاز می‌شود، اول توسط رسانه‌های معاند خارج از کشور و سپس رسانه های همسو با آنها در داخل کشور این برنامه را ادامه می‌دهند.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه فتنه‌گران می‌خواهند شورای نگهبان را ویران کنند، تا این شورای نتواند به‌دلیل حضور در فتنه، آنها را رد صلاحیت کند و نتوانند به عرصه مجلس ورود پیدا کنند آن‌ها نمی‌خواهند ما یک مجلس انقلابی داشته باشیم فتنه‌گرانی که در سال 88 چیزی بدتر از کودتا بر سر این کشور و ملت آوردند، می‌خواهند مجدداً به صحنه برگردند.

مفدم فر با بیان اینکه خانواده‌های شهدا بابت این گونه برخوردها غصه‌دار هستند تأکید کرد: خانواده شهدا وقتی می بینند برادر رئیس جمهور به عیادت سران فتنه رفته است غصه دار می شوند، این واقعاً شرم‌آور است امروز حافظان خون شهدا باید مراقب این عرصه‌ها باشند.

مقدم‌فر با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی حضور در یک پیچ تاریخی تصریح کرد: در آن زمان نعداد زیادی از مردم متوجه این بیانات مقام معظم رهبری نشدند اما این موضوع الان کاملاً مشخص شده است که مسیر دنیا دچار تغییر شده است و ایران مرکز آن است و تمامی این تغییرات ، به برکتِ خون شهدا است.

این کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد:استکبار سرمایه‌ زیادی برای نفوذ انجام می دهد اما به‌ لطف الهی نتیجه عکس می‌گیرند

مقدم‌فر با بیان اینکه اگر لطف نظام نبود امروز سران فتنه وضع دیگری داشتند، اظهار داشت: فتنه‌گران می خواهند مجلس خبرگانی را که محلِ اجتهاد است را به جایی برای جنجال‌های سیاسی خودشان مبدل کنند.

انتهای پیام/آ

 

آخرین اخبار آخرین اخبار