پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا


فرار از قانون؛علت هجمه بر شورای نگهبان/راهپیمایی اربعین حسینی؛مصداق بارز غلبه برمستکبران


امام جمعه شاهدیه با بیان این مطلب که رهبر انقلاب شورای نگهبان را چشم بینای نظام دانسته اند گفت: عده ای که دچار مشکلات سیاسی یا اقتصادی عدیده ای هستند، از این نهاد انقلابی به شدت هراس دارند زیرا هدفشان بی قانونی و رسیدن به پست های حساس در نظام اسلامی است.

حجت الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی در مصاحبه با  یزد امـــــروز؛ با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص بذک کردن چهره آمریکا اظهار داشت:از آغاز مذاکرات ایران با 1+5،روزنامه ها ورسانه های خبری خارجی وروزنامه های اصلاح طلب داخلی،هجمه وسیعی  را در این موضوع به راه انداختند تا در افکار مردم تغییر ایجاد کنند.

امام جمعه شاهدیه ادامه داد:مدتی است که عده ای سعی در نشان دادن چهره ای دیگر از آمریکا یعنی ناجی یا کدخدا بودن آن را دارند و این امر آنها را به سمت مذاکره در سایر مسائل نیزسوق داده که رهبر معظم انقلاب با قاطعیت با این موضوع برخورد کرده اند چرا که ایشان از افکار شوم آمریکایی ها با خبر بوده و هرگز اجازه مذاکره در هیچ مسئله ای غیر از مسائل هسته ای را به آنها نخواهند داد.

 

خطیب جمعه شاهدیه با بیان این مطلب که رهبر انقلاب، شورای نگهبان را چشم بینای نظام دانسته اند تصریح کرد: عده ای که دچار مشکلات سیاسی یا اقتصادی عدیده ای هستند، از این نهاد انقلابی به شدت هراس دارند زیرا هدفشان بی قانونی و رسیدن به پست های حساس در نظام اسلامی است که رهبر انقلاب با اقتدار دفاع خود را از شورای نگهبان اعلام کردند.

وی باتوجه به اعلام قاطعانه سخن رهبری مبنی بر این که اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید خاطرنشان کرد:امام راحل نیز وعده این که مستضعفین بر مستکبرین غلبه می کنند را داده بودند و این موضوع بیشتر به یک امداد غیبی شبیه است که به امام نائل می شده و امروز نیز رهبر معظم انقلاب با اندیشه والای خود بر این موضوع یقین کامل دارند.


بشکانی در پایان گفت:دنیای امروز،دنیای بیداری جهان اسلام و تلاطم به راه افتاده از سوی مسلمین است و قطعا روزی خواهد رسید که این تلاطم راه خود را پیدا کرده و برمستکبران خبیث غلبه خواهد کرد.

کارشناس مسائل سیاسی استان در پایان راهپیمایی عزاداران حسینی در اربعین  را مصداق عملی  غلبه مستضعفین بر مستکبرین دانست و ابراز امید واری کرد: با تداوم این حرکت وحدت بین مسلمانان خاری بر چشم دشمنان اسلام و مستکبران شود.


آخرین اخبار آخرین اخبار