محتوا محتوا

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی یزد:


مدیرکل امور اقتصادی و دارایی یزد با اشاره به ظرفیت‌های سرمایه گذاری در این استان گفت: فرصت های سرمایه گذاری یزد در اجلاس مقامات کشورهای چین و روسیه معرفی می شود.

به گزارش یزدامروز، علی نمازی در نخستین نشست سرمایه گذاری نمایندگان تام الاختیار دستگاه‌های اجرایی عضو مرکز خدمات سرمایه گذاری استا یزد از به روز رسانی و احصاء فرصت‌های سرمایه گذاری استان برای ارائه به اجلاس مقامات چین و روسیه خبر داد.

وی اظهار داشت: امیدواریم با استفاده از این فرصت بتوانیم زمینه جذب سرمایه گذاری و فاینانس خارجی را برای رونق این بخش در استان فراهم کرده و از سهم سرمایه گذاری حاصل از فروش نفت نیز استفاده کنیم.

نمازی با بیان اینکه امسال استان‌های نمونه سرمایه گذار در سطح کشور انتخاب می شوند، خواستار تلاش بیشتر استان برای جلب و جذب سرمایه گذاری و ارتقای جایگاه این بخش در کشور شد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت: در این راستا از استان‌های موفق بازدید و از تجریه سایر کشورها نیز استفاده خواهد شد.

نمازی با قدردانی از حمایت مسئولان ارشد اجرایی بیان کرد: سال گذشته مجوز  ۴۲۰ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی برای استان صادر شد که این میزان نسبت به سهمیه، افزایش قابل ملاحظه ای دارد.

وی اظهار امیدواری کرد: در سال جاری با مشارکت دستگاه‌های اجرایی و حمایت مسئولان ارشد اجرایی استان، زمینه جذب سرمایه گذاری‌های جدید فراهم و سرمایه گذاری‌های قبلی نیز جذب شود.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار