محتوا محتوا

نویسنده کتاب «راز قطعنامه»:


کامران غضنفری با اشاره به فرمایشات امروز رهبر معظم انقلاب گفت: فرمایشات رهبر معظم انقلاب تذکری جدی به برخی مسئولان و جریان غرب‌گرای داخلی بود.

کامران غضنفری در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، بابیان اینکه آنچه در سالیان اخیر در رابطه با مسئله فلسطین مشخص است اینکه چند ده سال مذاکره سران فلسطین با اسرائیلی‌ها، بی‌نتیجه بوده و نتوانسته دستاوردی برای آنان داشته باشد گفت: اسرائیل طی این سالیان همچنان به اشغال، کشتار و وحشی‌گری‌های خود در برابر مردم فلسطین ادامه داده و آنان را از حقوق بدیهی خود محروم ساخته است.

مذاکره با دشمن نتیجه ای نخواهد داشت

نویسنده کتاب «راز قطعنامه» افزود: بنابراین امروزه بارزترین مسئله‌ای که فلسطینی‌ها نیز بدان رسیده‌اند این است که از راه مذاکره با دشمن و رژیم غاصب و زورگوی صهیونیست نتیجه‌ای حاصل نخواهد شد برعکس این مسیر مقاومت بوده که اسرائیلی‌ها را طی چند سال گذشته مجبور به عقب‌نشینی پله به پله کرده است.

غضنفری با اشاره به جنگ‌های محور مقاومت با اسرائیلی‌ها اظهار داشت: در سال 2000 میلادی این جبهه مقاومت و حزب‌الله لبنان بود که توانست در آزادسازی جنوب لبنان فاتح باشد و رژیم صهیونیستی را که تا این سال روی شکست را به خود ندیده، طوری در عقب‌نشینی و فرار از این منطقه دچار خفت و خواری کند که بعدازآن دیگر روی پیروزی را به خود نبیند.

وی ادامه داد: در سال‌های 2006 و 2007 که جنگ‌های 33 روزه و 22 روزه به وجودمی آید بازهم این تفکر مقاومت است که صهیونیست‌ها را مجبور به عقب‌نشینی خفت‌بار و شکست می‌کند تا جایی که برای برقراری صلح دست به دامن کشورهای غربی می‌شوند.

نویسنده کتاب «راز قطعنامه» بابیان اینکه هدف اسرائیلی‌ها نابودی غزه، حماس و... بود ابراز داشت: مقاومت مردانه مبارزان فلسطینی برای صهیونیست‌ها شکست و عقب‌نشینی رقم‌زده و امروز فلسطینی‌ها به این باور رسیدند که مذاکره هیچ دستاوردی برای آنان ندارد و تنها زبان مقاومت و مبارزه مسلحانه است که غاصبان صهیونیستی را مجبور به عقب‌نشینی از اهداف پلید خود می‌کند رهبر معظم انقلاب هم امروز به‌خوبی به این موضوع اشاره‌کرده و فرمودند جوانان فلسطینی تنها از طریق مقاومت می‌توانند اسرائیلی‌ها را از اراضی اشغالی خود بیرون کنند.

فرمایشات رهبر معظم انقلاب  تذکری جدی برای جریان غرب‌گرای داخلی

غضنفری در بخش دیگری از سخنانش، فرمایشات رهبر معظم انقلاب را تذکری جدی برای برخی مسئولان و جریان غرب‌گرای داخلی دانست و اظهار داشت: تجربه مذاکره در 7 سال گذشته در کشور ما نیز نشان داد که اتخاذ این سیاست در برابر دشمن ثمره و فایده‌ای ندارد و همان‌طور که همگان دیدند نتیجه مذاکرات هسته‌ای دستاوردی جز هیچ نداشت.

وی اذعان داشت: متأسفانه جریان غرب‌گرا نه‌تنها در برابر آمریکا بلکه در برابر محکوم نمودن رژیم غاصب صهیونیستی نیز طی این سالیان سکوت کرد و اکنون پس از تحمیل خسارت‌های فراوان به جمهوری اسلامی و محور مقاومت به برکات مقاومت پی برده و از مواضع ذلیلانه خود دست کشیده است.

غضنفری در پایان ابراز امیدواری کرد: مسئولان جمهوری اسلامی با درس گرفتن از تجربیات تلخ گذشته و با حمایت از فعالیت‌های محور مقاومت موجبات نابودی و ریشه‌کن شدن ویروس منحوس اسرائیل از صفحه روزگار را فراهم آورند.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار