پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا


فرهنگ بسیجی،خنثی کننده تمام توطئه‌های دشمنان/بسیج از جنس بی‌نهایت است


فرمانده سپاه الغدیر استان یزدگفت: همه ارتشهای دنیا حتی ارتش‌های امپراطوری‌های بزرگ دنیا دارای عرض و طول مشخصی هستند و آستانه تحمل محدودی دارند اما بسیج از جنس بی‌نهایت است.

به گزارش خبرنگار یزدامروز؛ سردار اکبر فتوحی پیش از ظهر امروز در مجمع بسیج استان یزد با بیان این مطلب که بسیج جمع فداکاری از مردم برای مردم است،  اظهار داشت: حضور در دفاع، علم، هنر، سازندگی، سیاست، فرهنگ و کمک به مستضعفان و درماندگان، حضور در تولید، فناوری، پیشبرد مسائل گوناگون کشور، ورزش و در تمام عرصه‌ها، نمایانگر این حرکت مردم برای مردم است.

وی با بیان این مطلب که بسیج تمامی خط اثرهای سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، علمی، تربیتی، اخلاقی، دفاعی، سلامت و امنیتی نهادهای سیاسی و اجتماعی کشور را به طور یکجا در عالی‌ترین سطح و به موثرترین شکل ممکن دارا است.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد خاطرنشان کرد: همه ارتشهای دنیا حتی ارتش‌های امپراطوری‌های بزرگ دنیا دارای عرض و طول مشخصی هستند و آستانه تحمل محدودی دارند اما بسیج از جنس بی‌نهایت است.

فتوحی در ارتباط با محدودیتهای قدرت دشمن گفت: این تصور که دشمن دارای قدرتی بی انتهاست و 24 ساعته قادر است که در آسمان جنگ الکترونیکی، اطلاعاتی و عملیات نظامی انجام دهد تصور نادرستی است زیرا دشمن نیز دقیقا با محدودیتهای قدرت مواجه است.

نائب رئیس مجمع بسیج استان یزد با تاکید بر اینکه بسیج این محدودیتها را ندارد، گفت: از وقتی بسیجیان وارد صحنه کشور شدند، هیچ قدرتی نتوانست کوچکترین تحقیری بر ملت بزرگ ایران اعمال کند.

وی در ارتباط با هدف استکبار جهانی تصریح کرد: سوق دادن کشور ایران به سمت مصرف‌گرایی و اتصال به فرهنگ غربی است ولی ملت ایران بیدار است و همه توطئه‌ها را با پیروی از ولایت فقیه خنثی می‌کند.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد افزود: امروز مدیریت جامعه ما باید با تفکر بسیجی باشد چرا که با تفکر بسیجی است که باید به سمت مدیریت جهادی حرکت کرد.

فتوحی گفت: بسیجیان و عاشوراییان باید به دنبال ایجاد عظمتهای بزرگ در این آب و خاک و جهان باشند و هستند، چرا که یک دیدی جهانی برای حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) در بین بسیج و بسیجی وجود دارد.

نائب رئیس مجمع بسیج استان یزد  بسیج را متحول کننده معادلات ملی، منطقه‌ای و جهانی دانست و گفت: پدیده الهی بسیج، معادلات سیاسی، فرهنگی و نظامی کشور ایران را تغییر داده و تاریخ منطقه و جهان را تحت تاثیر خود قرار داد و توانست از اسلام در تمام نقاط دنیا حمایت کند.

وی گفت: از جمله خصلتهای ذاتی بسیجیان، ایثارگری و فداکاری در راه حفظ ارزش‌های الهی و انقلابی است که تمام این کارها را بسیجیان برای رضای خداوند متعال انجام می‌دهند.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد بسیج را حامی دولت دانست و گفت: بسیج نهادی است که باید غبار محرومیت از چهره محرومان و مظلومان پاک کند و پرچمدار محرومیت‌زدایی بوده و دولت را در این امر مهم یاری کند.

فتوحی بیان کرد: بسیج یک ارگان مردمی با ظرفیت‌های پایان‌ناپذیر و دائمی است که نمونه مشابه دیگری ندارد و همچنان که فرماندهان نظامی در دوران دفاع مقدس این ظرفیت را به خوبی مدیریت کردند و به واسطه آن توانستند به یاری خداوند متعال هشت سال جنگ سخت را با تمام ابرقدرتها اداره کرده و پیروز شوند، مدیران و مسئولان کشور در شرایط فعلی باید با اعتماد به این سرمایه عظیم و مدیریت آن برای حل مشکلات کشور، این ظرفیت را به فعلیت برسانند.


آخرین اخبار آخرین اخبار