پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان یزد:

فروش 4 میلیون کیلووات ساعت برق در سال گذشته به یزدی ها/ نهادینه کردن مفهوم مدیریت مصرف در جامعه از اهداف هفته مدیریت مصرف برق


مدیرعامل شرکت توزیع برق استان یزد گفت: مقدار فروش انرژی در سال گذشته بیش از 4 میلیون کیلووات ساعت بوده، که نسبت به سال قبل از آن 4 و 6 دهم درصد افزایش داشته است

به گزارش خبرنگار یزد امـــــــــروز؛ مدیرعامل شرکت توزیع برق استان یزد ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان یزدبه مناسب هفته مدیریت مصرف برق در یزد با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص لزوم رعایت صرفه جویی و اجرای الگوی مصرف گفت: امروز پرهیز از اسراف و رعایت تعادل در مصرف به مانند مقابله با دشمن و حرکت جهادی است.


محمد‌رضا صحتی گفت: در حال حاضر بیش از 9 هزار و 755 کیلومتر شبکه فشار متوسط هوایی و زمینی و 7 هزار و 446 کیلومتر شبکه فشار ضعیف در استان یزد وجود دارد.


وی افزود: مقدار فروش انرژی در سال گذشته بیش از 4 میلیون کیلووات ساعت بوده، که نسبت به سال قبل از آن 4 و 6 دهم درصد افزایش داشته است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان یزد با اشاره به پیک بار 1 هزار و 138 مگاواتی استان یزد در سال گذشته ادامه داد: پیک بار استان یزد امسال تاکنون 1 هزار‌ و 150 مگاوات بوده است.


صحتی هدف از مشخص کردن هفته مدیریت مصرف برق در استان یزد را نهادینه کردن مفهوم مدیریت مصرف در جامعه عنوان کرد و افزود:شعار محوری هفته مدیریت مصرف در استان یزد دولت، ملت، همدلی و همزبانی در مدیریت مصرف برق است.

 

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان یزد برگزاری سمینار آموزشی طراحی روشنایی سالن تولید با استفاده از لامپ ال‌ای‌دی و تشریح برنامه‌های مدیریت پیک تابستان صنایع، برگزاری سمینار مدیریت مصرف برق در بخش کشاورزی در شهرستان‌ها  طبق برنامه 20 روزه با هدف آموزش راهکارهای مدیریت مصرف برق و جلب مشارکت در برنامه‌های مدیریت پیک تابستان، توزیع حدود 5 هزار لامپ ال‌ای‌دی یک وات ویژه  تزیین اعیاد در بین مساجد و نیز توزیع بروشور ویژه مساجد را از جمله اقدامات صورت گرفته برای کاهش مصرف برق در استان یزد دانست.


وی ادامه داد: جایگزینی لامپ‌های ال‌ای‌دی به جای لامپ‌های پرمصرف هالوژن در ویترین زرگری‌ها  با همکاری پیمانکار و برگزاری کارگاه آموزشی ویژه رابطین مدیریت مصرف مدارس ابتدایی شهرستان یزد از دیگر اقدامات انجام شده در شرکت توزیع برق استان یزد است.
 


آخرین اخبار آخرین اخبار